Kapat

Cardozo: Bırakın Fener'e gideyim

Paraguaylı forvetin "Türkiye tam bir futbol ülkesi. F.Bahçe taraftarı harika. Katar'da daha çok kazanacak olsam da tercihim F.Bahçe" diyor.

benfica fenerbahçe maçında çok iyiydi. bana göre iğne deliğinden gol atıyor. siz ne düşünüyorsunuz cardozo hakkında

Fenerbahçe almalı mı?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gelir mi gelir zor diyenleri de anlamak mümkün değil.Bu takıma daha önce gelmez denilen çok oyuncu geldi

1|1
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• muhtesem bir futbolcu fenerbahcede olmasani cok isterdim ama zor, sunlari demis olmasi bile harika

0|1
    0|0
  • alırsa fayda sağlar bence

0|0
    0|0
  • gitsin yani ne diyelim gs varken gitsin:)

0|0
    0|0
  • fenere gelmek mi istiyor

0|0
    0|0
  • cardozo iyi futbolcu

0|0
    0|0
  • alsin cok isterim ama cok zor ya gercekci olalim biraz :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bırakın cardozoyu :) aklıma bu geldi link

0|0
    0|0
  • Benficayı bırakıp Fenerbahçe gibi geleceği belirsiz bir takıma gitmek isteyen futbolcunun ya Kafasında bir sorun vardır ya da para için geliyordur

0|2
    0|1
    • aynen katılıyorum.

Cardoza ceza yayı icinde zaten dünyanın sayılı golcülerinden birisidir.

• Infantino çok net bir cevap verdi: "TFF'ye ancak bizden nasihat isterlerse tavsiyede bulunuruz. (alıntı)

• PLatinide Bu işin sonunda herkes neden Şampiyonlar ligine Trabzonsporun gittiğini görecek demişti

• verdim gitti ahhahhaha :D değil cardozo febeye messiyi getir futbol kariyeri biter febe pişmanlıktır ahhahah

0|1
    0|0
  • alabilir

0|0
    0|0
  • fener maçındaki attığı goller bizimkilerin mallığından kaynaklandı.ama yararlı olur yabancı sınırlaması düşünülürse yerli bir yedek daha mantıklı..

0|0
    0|0
  • tabii yaa bizede böyle bigolcu lazım

0|0
    0|0
  • Koşmayan bir oyuncu ama gördüğü yerden vurur

0|0
    0|0
  • Yalan haber

0|1
    0|2
  • :) Haberlerde Alper'de Galatasaray'da oynamak istiyordu sözde ama Fenerbahçe'ye gitti. Cardozo'nun böyle bişey dediğini sanmıyorum. Klasik Türk haberleri. Aynı şey Sow'a olsa uydurma dersiniz.

0|2
    0|1
    • hocasıyla kavga etti daha nasıl kalsın benficada link

• fenerbahçeye geçen sezon geliyordu 1 milyon euro fazlalık yüzünden kulübüyle anlaşılamadı bu sezonda kadıköyde oynama şerefine ulaştığı için bu sözleri söylemesi olabilecek birşey

• :) Biliyorum geçen sene istediğinizi. O kadar parayı verecekse alırlar. Tabi isteyenler daha çoğalır giderse.. link

• Fenerbahçe almalı ama bildiğim kadarı ile onu sadece Katar istemiyor. Emenikeyi alır Fenerbahçe.

0|0
    0|1
Yükleniyor...