Akhisar Belediyespor:0 - Beşiktaş:2 Maç Sonucu Düşünceleriniz?

Kartal Uçmaya Devam Ediyor.. Şampiyonlar Liginde Benfica'ya Son Dakika Attığı Golle Adından Bahsettiren Talisca Yine Boş Geçmedi Akhisar Karşısında İlk Golünü Atarak #Beşiktaş'ı 1-0 Öne Geçirdi 2. Golde 45+1 de Serbest Vuruş Kullanan Caner Erkin'in Şutuyla Rodallega'nın Kafasına Temas Ederek Skor 2-0 Oldu Ve Bu Skorla Maç Bitti
Akhisar Belediyespor:0 - Beşiktaş:2 Maç Sonucu Düşünceleriniz ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• <3 Beşiktaş <3

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben berabere demistim ama

0|0
    0|0
  • Helal Beşiktaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• -Fabricio gibi kaleciler dünyada çok azdır tam libero kaleci örneği istediği yere topu atıyor ve refleksleri çok kuvvetli
    -Talisca klası bize Sosa'dan daha çok katkı sağlayacağını şimdiden gördük.
    -Atiba her zamanki gibi ahtapotumuz <3
    -Fişeğimiz harika oynadı birde golle süsledi yine müthiş ortalar açmaya devam ediyor :)
    Gecen sene ne dedik !
    Bu sene o sene bundan sonra her sene
    Allahın izniyle yine..
    ŞAMPiYON BEŞiKTAŞ ⚽⚽ yazdıracağız.

0|0
    0|0
  • Pekte iyi futbol oynamayarak bulduğu gollerle maçı kazanmayı bildi bjk derbi öncesi önemliydi bu maçı kazanmak 0-2 den sonra zaten oyun iyice zevksiz hal aldı normaldir fazla kasmadılar yormadılar.

0|0
    0|2
  • Ben pek beğenmedim oyunu. Geçen senede ki oyun stili gitmiş sanki. Sönük sadece skora dayalı bir oyun stili gelmiş.

0|0
    0|0
  • Sahada ki oyundan pekte memnun kalmadım ceza sahası içerisinde çok etkili olmadık taaki Aboubakar girene kadar, sonuçta üç puan önemli Beşiktaş geçen yıl Akhisar maçlarında 5 puan bırakmıştı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya İlk Yarı ya da ikinci Yarı İyi Oynuyor Mutlaka İkinci Yarıyı Güzel Oynadı Ve Gereksiz Paslaşmalar Hariç..

• Sezon sonu sampiyon Cimbom yazdiracağiz sekiz tasli ark

0|1
    0|1
  • Ligin en iyi takımı kazandı iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...