Bizim vatandaşımızın değeri bu kadar mı?

istanbul gezi parkındaki eylemleri hepiniz duymuşsunuzdur adamlar orada sabaha kadar oturup bekliyor o ağaçlar yıkılmasın doğa korunsun diye. Sabah saat 5'te sanki uyuşturucu tacirlerine baskın yapar gibi baskın yapılıyor ve biber gazları ile dağıtılıyor oda yetmezmiş gibi çadırları yakılıyor içinde tüm eşyalarıyla birlikte. iş makineleri çalışmaya başlıyor ve ağaçların bir kaçı daha yıkılıyor taa ki bdp millet vekili gelene kadar, vekil gelince iş makineleri duruyor polisler çekiliyor. hadi onada aynı müdahaleyi yapın karga tulumda götürün merkeze. TC vatandaşına verilen değere bakın. Şu an farkettim hiç bir sitede bu konu hakkında haber yapılmıyor. padişahımız(!) tayyip izin mi vermiyor acaba!?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• padişah tayyip nası buyururlarsa öyle oluyo. demokrasi falan kalmadı memlekette. ülke belli bir zümrenin isteklerine göre yönetiliyor.

0|1
    0|0
    • şuana kadar buna kimse birşey diyemiyor diğer milletvekilleri konuşuyor dur demeye çalışıyor ama padişah hala bildiğini okuyor. onun piyonları polislerde ne protestoya izin veriyor nede karşı koymamıza izin veriyor. Bu saatten sonra Tayyip'e oy verenlerin aklından şüphe ederim ben!

• yoo inadına akp diyolar hala, aziz nesin demiş ya %60 aptal diye harbiden aptallar sürüsü ya. adam gün gibi ortada işte dini istismar ederek oy alıyor. bu kadar aptal olunmaz. ülkeyi satıyo açık açık göstere göstere pkkyla güneydoğu topraklarımız üzerinden pazarlık yapıyor ve terörist apoya terörist demiyo uzun zamandır onun adı imralı, diğer köpeğin adı da kandil

• koyun sürüsü hepsi! araştırma yok önüne gelene inanıyorlar bu nedir ya bu kadar mı cahiliz biz 77 milyon insandan sesini çıkarabilen kişi sayısı bu kadar az mı anlam veremiyorum. ben o çocuk katili aponun imralıda yattığına inanmıyorum. pkk ile pazarlık yapan bir başbakanımız var. pkklılar elini kolunu sallaya sallaya sınır dışına çıkıyorlar ve kimse birşey diyemiyorum bunlar değil mi o kadar mehmetçiği şehit eden o kadar ananın babanın yüreğini yakan o adi insanları nasıl öyle gönderrler!

Kızlar Ne Diyor 1

• Tebrik ederim soru için..

Devlet işte ne bekliyorsun ki ?

0|1
    0|0
    • padişahımızın bahsettiği demokrasiyi istemiyorum ben gerçek demokrasinin sağlanmasını bekliyorum. sadece başbakan yandaşlarının dinlendiği değil halkın isteklerininde dinlenmesini bekliyorum.

• Bunu çoğu insan istiyor ama hala onlar iktidar da. Nasıl oluyor bu iş ?

• bunlar sadece temenni. siz inanıyormusunuz demokrasinin geleceğini? siz inanıyormusunuz bu tc de haklı olanın kazanacağını? devlet dairesine torpilsiz girildiğini gördünüz mü? polisin içinde askerin içinde bunlarn adamı olmadığına mı inanıyorsunuz? dediğim gibi bunların olmadığına inanan 70 milyon koyunumuz var.

Erkekler Ne Diyor 1

• Padişah ferman verdi amk yeniçeriler ne yapsın

0|1
    0|0
    • koyun sürüsü misali padişah ne derse türk halkı ona uymaya devam edecek kimse dur diyemeyecek

Yükleniyor...