1 Haftada bu kilo normal mi?

1 haftadır salon kapalı olduğu için spora gidemedim. Gittiğim zamanki dirilik yok tabiki vücudumda. Bugün tartıldığımda 1.5 kilo verdiğimi gördüm bu normal midir?1 haftada böyle olucaksa ne diye spor yapıyorum ki o zaman?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki 1 haftadır harcadığın enerji fazladır. Fazla hareket etmişsindir ya da bağışıklık sistemin ile ilgili birşeydir

0|0
    0|0
    • 2ay

Aksine 1 haftadır yatıyorum ama anlam veremedim nasıl böyle olduğunu :/

En İyi Erkek Görüşü

• dilik dediğin pump etkisidir anladınmı? sporu ne amacla yapıyorsun sen? bukadar sabırsız olma eger boyle dusunursen kaybedersin zaten.. pump etkisi elbettekı azalacaktır sen ölüçlerini kontrol et aylık..

0|1
    0|0
    • 2ay

Burda ki amacım o etkiyi göstermek değil 1.5 kilo gitmiş 1 haftada bu nasıl oldu onu öğrenmek istiyorum acaba spora giderken vücudum pump etkisinde olduğu için mi kiloda fazla çıkıyordu?

• 2ay

hayır alakası yok suy kaybetmişsindir pump etkisi senın vucudunda herzaman var olan bırseydır yani damalarında kı kandır anladınmı.. o değişmez kas ağırlıgında değişmez geriye ıkı sey kalıyor yag ve su.. yagda kaybedemeyecegıne gore okadar kısa zamanda.. su kaybetmışsındır.. korkrmana gerek yok idmanlarını adam gıbı saglam yap devam et

Kızlar Ne Diyor 1

• Haftada 1 kilodan fazla vermek saglikli degil :3

0|0
    0|0
    • 2ay

amacım kilo vermek değildi zaten formumu korumaktı ama nasıl böyle oldu anlamadım :/

• 2ay

Formu korumak daha zor benimde cok hassas ya alirim ya veririm yani sabit duramuyor kilom :3

• 2ay

6 Aydır spora gidiyorum bu formu bu kadar sürede yakaladım 1 haftada kaybedince insanın canı sıkılyor -_-

Erkekler Ne Diyor 2

• Valla bana da oldu o ben aynı kilodaydım ama baya zorlandım bu spor öyle işte bıraktığın an bitiyosun

0|0
    0|0
    • 2ay

Böyle olunca insanın canı sıkılıyor spor yapası gelmiyor şimdi o kadar uğraş tekrar aynı formu yakalamak için

• 2ay

Yok ya 1 hafta yap 2 hafta eskiye döner

• 2ay

İnşallah bro.

• 1 haftada 1.5 kg vermen doğru değil sağlıklı bir şekilde vermek istiyorsan 2 haftada 1 - 1.5 kg civarı vermiş olman gerekiyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Amacım kilo vermek değil :(

• 2ay

işte nankör bir spor malesef:) ama üzülme kas hafızası denen bişey var kaslar çabuk eski haline döner.

• 2ay

Aynen öyle malesef. Yarın başlıycam bakalım inşallah toporlarım hemen resmen bayram zehir oldu keşke tatil olmasaydı diyorum.

Yükleniyor...