Bana neyi ima ediyor?

Yine bugun tuaf şeyler oldu. Bugun odasında ışlerını goruyorum. Bana orhan gencebay şarkıları açıp dınletti. Vazgeç gönlum. Dilenci. Hor görme garibi adlı parçaları dinletti. saymanın yanında. Bakıp Bakıp güldü. Şarkıları kendisi dinleyıp ara ara söyledi. tuaf olan saymanın ışı olduğu için kulak vermedi. Daha sonra da Ooo fatma abla Ben Orhan Gencebaydan 3 şarkı dİnletirdim. Ayşe'den birşeyler algılıyorum dedi. Bende kafamı karıştırdığın için kaçıyorum dedim. Çıktım odasından ve bugün 10 dk.erken çıktım işten ben çıkarken telden konuşuyorum bana baktı Neler oluyor sizce ? Daha Öncesinde Bakışmaları o başlattı.Ben gözlerimi kaçırdım.Yanlış e-mail attım Başka birinin Yanında hayırdır Bana birşey mi İma etmeye çalışıyorsun dedi.Daha önceki zamanlarda ise Telden müzik dinlerken ''sen imkansızsın'' adlı parça çaldı ve ''Sende bu aralar birşey var dedi'' Bende inkar ettim.Çünkü ortada birşey yok.

Beni Aydınlatın Lütfen Kafam karıştı. Hiç normal değil Ama alay etmeyin Ne olur. O evli. Ben ona karşı birşey hissetmiyorum.

Güncellemeler:
Artı o benim amirim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Gizli kullanıcı Fatma ablasıııı...

Sana fatma abla diyor ne olabilir ki? HEm sen bunu neden takıyorsun ki bırak o taksın kafasına sanane madem bişey hissetmiyorsun. Hani bişeyler varda söylemiyormusun? Bişey hissetmiyorum deyip te bide akıl istediğine göre bana pek inandırıcı gelmedi. hadi hadi var bişeyler ama henüz karar vermedin sanırım :))))

Seni çılgın... Fatma ablaaaa...

1|0
    0|0
    • Hayır Ben ayşeyim. Fatma abla Sayman. İyide bunu kaç haftadır ima ediyor karşısına geçip soramıyorum

• Ben puanında değilim. Doğru bildiklerimi kıvırmadan en harbi şekilde anlatırım. Dümdüz ve tüm gerçekleri. Şimdi bana 5 puan verdin diye benden hoşlandığını bile düşünebilirim. Acaba özel mesaj atıp özel sohbet edermiyiz diye de hayal kurabilirim. Çünkü ben erkeğim. Bu nedenle sen kendinden eminsen hiç bişey olmaz ayşecik. sevgiler saygılar

• Çok teşekkürler :) etkileyici cevaplar ben kendimden eminim.

• Sana göz koymuş,ama açılamıyor,dikkatli ol,

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...