Kankayla sevgili olup tekrar kanka olmak

merhabalar..:( aynı şirkettte calıştgım bir arkdasm aynı zmanda üst kat komşum ,arkadasımın arkadaşi..öyle ilerledi ki 5 ayda can ciger olduk her an hergün berabrdik ,arkadaşca,cok cok iyiydi herşey ama bigün şakasına dövüşürken ,öptü beni ve biraz seviştik,ileri gitmedik asla.. sonra da ben sevgilimmiş gibi yaptım o istemedi arkadaş olalım dedi 2 gün sonra :/,ben asla konuşmucam dedim kapımı gözledi ,yalvardı,ağladı,unutalım dedi,nolur arkadaşliğimz bozulmasın dedi,bende affettim ama devamına katlanamadım,ben ondan hoşlandım cünkü :(( sizce de sevmiş midir? ne yapmalıyım? o kadar zor ki aynı şirket,aynı apartman..hem arkads olarakta cok sevıyorum onu.. o da öyle seviıyo beni ama dostca ..dostca dio ama gene bikez dayanamayıp öptü.. sonra yine kanka moduna yattı .. :(

Güncellemeler:
ne yapmalı peki şimdi? nasıl davranmalı?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kanka ayağına yicek seni :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • ya sevişesiniz varsa sevişin bunun isminin kanka olması panpa olması sevgili olması çok da önemli değil

0|0
    0|0
    • ya sevşip sevişip sonra hiçbişi olmamış gibi davranması öyle koyuyor ki :( ,ben onunla hep beraber olmak istıyorum sadece sexte deeğil ,o beni 2 farklı biiri gibi göruyor sanki,akşm ki kız,gündüz kanka.. :S

• ama bu süre zarfında beni gercktenseven ve ciddi dşünen biri var..

• ciddi düşünmek nedir ya, sevişmek ciddiyetsiz bişeymi yani

• boş ver sen onu sana o kapıdan ekmek cıkmaz baska asklara yelken ac :

0|0
    0|0
    • cok haklsınız ama illaki onu görmek istemek duygusu :SSS adam üst katımda resmen :S

• yeniden öyle bir ortamda bu yaşanacaktır bu ortamı yaratmayı dene...

0|0
    0|0
  • gerilla taktiği uygulamış.

0|0
    0|0
    • o ne? bir de onun daha önce hiç sevgilisı olmadı,cok efendi biridir aslında..

• vur kaç taktiği. ama vuramadan kaçmış :D

• owwww

ne desem ki :s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevdiğini hiç sanmıyorum. diyosundur madem dost olarak görüyorduda neden öptü?Artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki insanlar birbirini öpmeyi çok basit algılıyorlar.o kişi de onlardan demek ki.sevseydi bence bunun bir adını koymak isterdi seni üzmezdi böyle

0|0
    0|0
    • saol canım yorumun için haklısın galiba,ben sevince o umutla yaklaştım,onun için bir heyecan oldum ..

• rica ederim.allah yardımcın olsun inşallah

• Ço kzor gibi görünüyor bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • çok saçma

0|0
    0|0
  • öptürmemeliydin.

0|0
    0|0
  • erkekler sevmedikleri kızlarla nasıl sevişebiliyorlar bir de bunu yapıp arkadaşlığa kaldığımız yerden devam edelim diyorlar nasıl mümkün olabilir bu unutabilecek mi yaşananları unutsa o zman yaşadığının hiç bir önemi yok sadece kendin tatmin etmiş demek

0|0
    0|0
    • gözlerinde bni sevdgini göruyorum ,ama dostca demekki dıyorum,..

Yükleniyor...