Facebooktan eklemek ?

Okulda falan gördüğünüz ama tanışmadığınız 9-10 ortak arkadaşınız olan yakışıklı sayılabilecek bir erkek sizi eklese ne düşünürsünüz kızlar ? Lütfen yardım edin yanlış anlaşılmak istemiyorum.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• eğer çok yakışıklıysa woww benı bu eklemiş derim meselaa. normalse önemsemem kabul ederim.9-10 ortak arkadas varsa eğer bu normal bişy zaten fazla takma bence kafana egosu yüksek bir kız değilse kabul eder bence

0|1
    0|0
    • öyle çok aşırı değilim ama giderim var yani :D kızın egosunun yüksek olduğunu zannetmiyorum.

• ya kızlar yakışıklı biriyse bir umut eder ya heyecanlanır vala bak emin olabilirsin kardeşim.sen ekle sonuçta arkadaslık sitesi eğer terslerse ne ekledin derse ki demez niye desin sanmıyorum derse eğer arkadaslık sitesi sonuçta adı üstünde ekledim bende dersin.takma kafana bu kadar ya bence.herşey olucağına varır ne de olsa dimi? bekle ve gör hayatın sonu değil.kabul edicektir.

• Teşkkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Face'de herkes birbirini ekliyor zaten maksat arkadaş sayılarını çoğaltmak :) Kimse tipinize falan bakmıyor güzelsin çirkinsin diye yanda arkadaş önerilerinde gördülermi basıyorlar arkadaş ekleye :)

0|0
    0|0
  • Kızın düşüncelerine bağlı bir durum .

0|0
    0|0
  • eğer hiç görmediğim biriyse asla kabul etmeme. ama daha önce gördüysem, bir iki muhabbet de ettiysek kabul etmekte bir sakınca görmem

0|0
    0|0
    • hayır hiç muhabbetimiz olmadı ama okulda karşılaşıyoruz.

• simaen biliyorsa seni bence hiç düşünme ekle. zaten eğer hoşlanıyorsa senden kesinlikle hanene bir puan yazılır bu cesaretin için ;)

• evet okulda görüyorum onu oda beni tabi teşekkürler cevabın için.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...