Neden hep haklısınız kızlar?

Aslında öyle değilsiniz ama hep haklıymışsınız gibi davranmanızın, alttan almayıp geri adım atmamanızın nedeni nedir?

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• evet hep biz haklıyız hıh...

1|0
    0|1
  • hep ben haklıyım herşeyde çünkü bazı erekler ve bazı bayanlar yada toplumdaki bazı kişiler haksızlar ben haklıyımmm

0|0
    0|1
  • Ben haksızsam elimden geldiğince kabul ediyorum ama kadınlar için görme bu durumu.İnsanlar hatalı olduklarını bilseler de biri onlara söylediğinde yediremezler kendilerine.

0|0
    0|0
    • Hak veriyorum. Ama yedirenlerin erkekler olduğunu düşünüyorum.

• :))İşin zor.Allah yardımcın olsun:)))

• hak verdin =) saolasın

• tamam bu seferlik sen haklısın

1|1
    0|0
  • bunu erkeklerde iyi beceriyo valla haksiz olduklari halde

0|0
    0|0
  • çünkü siz yanlışlarınızı görmediğiniz için haklıyız öyleyiz alışın artık...:)

1|1
    0|1
  • çünkü siz erkekler bencil ve egositsiniz

1|0
    0|1
    • işte soruma süper bir örneksin.

• ben i,stedigim sürece:)

• dikkat et yine sen =)

• her zaman haklı değilim ben..

0|0
    0|0
  • erkekler haksızda ondan

0|0
    0|0
  • haklıyız guruluyuz

0|0
    0|0
  • Bence bu durumu kızlar -erkekler diye ayırmamak gerekir.

bende nedense hep 'hep haklı olan, özür dilemeyi bilmeyen, teşekkür etmeyen" erkeklere denk geliyorum. yani eğer anlayışlıysanız, hakkaniyetliyseniz, hatalarınızı kabul edecek ve özür dileyecek özgüveniniz varsa ve karşınızdaki insana değer veriyorsanız ilşkilerinizde bunu anlayanlar hep kendileri haklıymış gibi davranmaya başlıyor :))

tabi bu kişinin geçmişinide incelemek lazım. kadın olsun erkek olsun ezilmişse, hep suçlanmış, sorgulanmışsa, hep egosu zedelenmişse haklıda olsa haksızda olsa

hep savunucu ve suçlayıcı davranır

0|0
    0|0
    • benim karşımada hep alttan almayı bilmeyenler çıktı. edilen her kavgada erkek mi suçlu ya da haksız olur ki? hep geri adım atmak (haklı olduğunu bilse bile) erkeklere mi özgüdür?

• ezik egolar napacaksın, kişisel olarak kendilerini değersiz hissediyorlar sanırım,

alttan aldıklarında değersiz benliklerinden biraz daha azalacağını düşünüyorlar. kadın erkek ayrımı yok bu durum için tekrar söylüyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• baba erkekler ucunu nkacırdımı bu kızlar varya kontrolden cıkıyo genelde fazla ozur dilememek ve hata yapsanda gormezlıkten gelcen bak ozmnan senı nasıl sevi

0|0
    0|0
  • onlara göre erkek düşüncesiz anlayışsız bir şey bilmez ...

bunlara dayanarakta her zaman ince zarif olan biziz derler...

0|0
    0|0
  • Bence kisiye bagli bir asagilik kompleksi diyelim. Iki tarafta da olabilecek bisi.

0|0
    0|0
  • ıpi saglam tut sonra bak bakalım kım haklı

0|0
    0|0
  • o kadar yuz vermeyeceksin bastan, hep hakli olmazlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...