Hayalinizdeki güzel-yakışıklının görüntüsü nasıl?

Evet arkadaşlar kimin ne tip insanlardan hoşlandığını çok merak ediyorum sadece tip olarak tanıtır mısınız,

-Esmer,sarışın vs.

-Balık etli,zayıf,atletik vs.

-Güzel dişli,güzel gözlü bla bla bla..

Sınır yok arkadaşlar buyrun :)

Güncellemeler:
Eveet cevaplara bakılırsa kızlar aşka inanıyor görüntüye değil ama erkekler tam tersi şöyle taş gibi bir hatun olsa da yesek olayındalar :D çok ilginç gerçekten :D

vet arkadaşlar kimin ne tip insanlardan hoşlandığını çok merak ediyorum sadece tip olarak tanıtır mısınız,

-Esmer,sarışın vs.

-Balık etli,zayıf,atletik vs.

-Güzel dişli,güzel gözlü bla bla bla..

Sınır yok arkadaşlar buyrun :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalimdeki seksi ve güzel bir kız;

- Uzun boylu

- Sarışın

- Uzun saçlı

- Boyuna göre orantılı şekilde ince belli

- Göğüsleri ve kalçası dolgun ama normal büyüklükte

- Beyaz tenli

- Ses tonu çok nazik bir bayanı akıllara getirecek ve tipine yakışacak incelikte

- Çok bakımlı ve tertemiz

- Hafif atletik ve kıvrak bir vücutlu

- Parfümü filan fazla kullanmayan, hatta hep temiz olsun ve hiç kullanmasın kokuyu

- Acayip takılar ve aksesuarlar olmasın

- Dimdik ve asil bir duruşa sahip olsun, hareketleriyle ne kadar kaliteli olduğunu belli etsin

- Mavi veya yeşil gözlü olsun

- Çok açık şeyler giymesin ama seksi olsun her zaman, zaten bu özelliklere sahip olan birisi gayet seksidir, ne giyerse giysin ben buradayım der.

Biraz daha yazarsam hayalimdeki kıza aşık olacağım yeter herhalde bu kadar. Böyle birisi karşıma çıksa bir daha bırakmam :) Mum kesilirim herhalde :)

1|0
    0|0
    • Benim yazdıklarım yeter mi ? Dahada ayrıntı mı istiyorsun yoksa ? :) Birde ben böyle bir kız olsun da hiç öpmesem bile olur yeter ki yanımda durup içimi ısıttın :)

Erkekler Ne Diyor 8

• sınır yoksa zenciler

0|1
    0|0
  • balina etli.

sarışınsa ruslar, kumralsa azeriler, esmerse türkler

0|0
    0|0
  • benden 15 cm falan kisa 60 kilo civari kumral duz sacli yesilimsi gozler gamzeli gozlerine baktigimda icine dusebilecegim. beni cok sevecek. bana bagli olacak kiskanacak her konuda ayni seyleri dusunecegimiz bir sevgilim olmasini isterim :). bu arada 1 83 boyundayim :)

0|0
    0|0
  • link

Başkasını tanımıyorum :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|2
    • KATE UPTONUN RESMİNE HANGİ KENDİNİ BİLMEZ EŞCİNSEL ERKEK EKSİ VERDİ MERAK EDİYORUM :D

• link

Şöyle bir kız gelse önüme ölürüm yoluna :)

0|0
    0|1
    • birader her bu soruda aynı linki atıyorsun dghsadhsah :D abilerdemi kalıyorsun

• rumuzu missya 93 olmasını çok isterdim=)

0|0
    0|0
  • link gelde ölme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zayıf değil..orta işte,bana denk

ten rengi önemsiz

bakışları sağa sola değil,bi bana dönük..baktığımda göz renginden ziyade sevgisini,sadakatini,duygularını görebileceğim gözler..öyle

1|1
    0|0
  • görüntüsünün önemi yok aslında, sevdikten sonra.. görüntünün altındaki karakter önemli. ve bence karakterinin dişleri, gözleri, kaşı gözü güzel olmalı...

1|2
    0|0
  • koca bir boşluk. bunun tarifi yok, o an geliyo, hiç bakmam dediğin birisine aşık olabiliyosun

0|1
    0|0
  • Öyle bir sçenek yok ilk görüşte etkileşim olur .

0|0
    0|0
Yükleniyor...