Azerbaycan kızlarınıı nasıl buluyorsunuz?

Erkekler bu soruu sıze gelsın

azerbeycan kızlarınıı güzellik bakamından nasıl buluyoosunuz bir bütün olarak soruyorum vücut yüz erkek arkadaşım azerbeycan kızlarını beğeniyorum dedi daha önce hiç duymamıştım sizce nasıllar ne düşünüyosunuz

Güncellemeler:
tabıkı kızlarada soruyorum goruslerıı olan herkess yorum yaparsa sevınırım :)

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• kaşlarının ortasını alsınlar

1|1
    2|0
    • Angelca neden o kadar sert çıkıştın ? Azeri mi sin?

• Sen nerde yaşıyorsun ki? :)

• sohbeti aşağıda yapsanız.

Erkekler Ne Diyor 23

• azeri kızlarının güzel olmasının bir nedeni de ruslarla ister istemez karışmış olmalarıdır. anne rus baba azeri gibi.

2|0
    0|0
  • ben azerbaycan'da okudum 4 yıl. Türk kızları %20 güzelse azerbaycan kızları %75 %80 diyebilirim.

zamanla resimleri paylaşırım bana hak vereceksiniz. ;)

2|0
    0|0
    • :)) ole mıı dıyoosun bende cok merak ettım bı konu hakkında soru sormustum oda arkadaslarım rus kızları der ama ben ezerbeycan kızlarınıı secerdım falan dedı guzellık bakımından bıde vucutları daha yapılı galıba

• Müslüman olsun kafa yapıma uysun dilini konuşayım ya da o Türkçe bilsin diğerleri teferruat tır... ;)

1|1
    0|0
  • bizim kızları tercih ederim...

0|0
    1|0
  • aslında çok yerinde bir soru türk erkekleri rusya dağılmaya başladıktan sonra 1985 li yıllarda nataşa ile tanıdı sonra.azeriler çıktı nede olsa rusya vatandaşı oldukları için vücutları çok harika bir erkeği nasıl mutlu edeceklerini iyi biliyorlar bizim türk bayanları gibi kaprisleri yok.en güzel yanları sınır tanımamaları zevkin her halini yaşamak istedikleridir.o yüzden türk erkeklerine yabancı uyruklu bayanlar cazip gelmiştir..

1|0
    0|0
    • çok guzel bır acıklama tesekkur ederım bunu beklıyodum cunku ben o bakımdan sormustum sevgılımın zevkını anlamaya calısıyorum sadece tamam bız bırlıkteyız ama herkesın hayalındekı kısı farklıdır vucut olarak nasıllar yanı ben baktım cogu balık etlı dolgun kadınlar ve gozlerıı cok guzell cogu esmer

• :)) dogru dıyosunuz haklısınız da ben onlarıı sormuyorum sadece onun zevkını anlamaya calısıyorum mesela rus kızlarıı nıye severler sarısın sever beyaz tenlıı sever uzun sever bu kızlaın ozellıgı ne onu merakk ettım mesela benım arap erkeklerı cok hosuma gıdıyo esmerlıgı saklları vucutlarıı onlardakıı cekıcık ne onu merak ettım gozlerıı mesela vucut ve yuz olarak

• bak bayanlar ince detaya odaklanır.boy kilo vücut yapısı ten rengi...vs..ama erkek ince detaya takılmaz.bayanın yatakda onu ne kadar mutlu ettiğine sınırlarının geniş olduğuna bakar.bir erkek beyaz ten esmer uzun boy kısa boy bakmaz..sonuc odaklıdır erkek.yatakda her şeyi yapıyorsa sorun yok azeriler yatakda sınır tanımıyor onun için.özet olarak.

• çok tatlı oluyorlar konusmaları felan :)

2|0
    0|0
  • türklere benziyorlar ki...

2|0
    0|0
  • evet azerbAycan kızları güzeldir erkek arkadaşın çok doğru bir tercih yapmış

2|0
    0|0
    • pekıı senıı onlardaa ceken ne yanı coguu rus derken alman der ısvec kızlarıı azerbeycan kızlarını hıc duymamıstım hıntlı kızlarda cok guzel bence :D

• her milletten güzel kızlar var(hindistan hariç) benim öyle özellik takıntım yok sarışının da esmerin de renkli gözlünün de kendine has güzelliği var

• türkler den iyi yine.tanrı türkleri yaratırken random a basmış sanırım.dünyanın en çirkin şeyleri ortaya çıkmış.bi de en ego manyakları

1|0
    1|1
  • Azeri kizlari daha guzel yaa bide kocaya da daha fazla hurmet ederler ;)

2|0
    0|0
  • çok kapalılar, faceye resim koymak bile ayıpmış, bir azeri kızla konuştum 6 ay, sanaldan akraba olduk ama resim atmadı.

0|0
    1|0
    • Bazıları öyle ama hepsi değil çoğu faceden anlamadığı için :D

• Eee her azeri kız düzgün olacak terbiyeli olacak diye bişey yok ki bunu bir Azerbaycanlı olarak söylüyorum :D

• Sorun senin o kız arkadaşındaymış kardeş :D

• ya benim olmayan azarbaycan kızını ben neyleyem aybalam :D

1|0
    0|0
  • benım tanıdıgım var oldukca güzel durust ve sevımlıler ,hiç bır önyargım olmadı bugune kadar

2|0
    0|0
  • ben azeryim. azeri kizlarini yuzu guzeldir ama fizigi muhtesem diyildir. en onemlisi ihtirahssizdirlar.

0|0
    0|0
  • men cox yahsi buluyorummmm

2|0
    0|0
    • ne bakımdan peekıı yanıı hangıı ozellıklerı senı cekıyoo

• orası bana kalsın

• ama bunu merak ettım ıcın soruyorum solemezsen ben cevabımı alamam kıı kendıı gozumlee baksam bı kız oalrak bakıyooum ama bı erkek gozunden nasıll her bakımdan onu mrk edıyorum

• Şey olduklarını biliyorum.

0|0
    0|0
  • en iyisi latinler.

0|0
    0|0
  • ben azeriyim. saf azeri kızlarının çoğu güzel olmuyor melezler güzel olabiliyor ama.

0|0
    1|0
  • safkanlar yaramaz melezler iyidir

0|0
    1|0
    • melezlerın hepsıı cok ıyıı yanı genel olarak azerı degıl bende bunu dusundum neyle ne bırlesse cok harıka bı cocuk olabılır dıe bunu sormustum oda azerı kızlarıı solemıstı

• eğer gerçek türkse göçmen değilse balkan erkeklerinden biriyle evlenmeli aynı şekilde balkan kızlarıda türk erkekleriyle

• suan baktım gercekten cok haklısın bıde ben oglum olsun ıstıyorum tam bana gore yanııı :D

• kafkas kızları kadar güzel değiller aslında türkiyedeki kızlardanda farkları yok...öyle müthiş güzel falanda değiller...

0|0
    1|1
  • konuşmaları falan sevimli oluyor. ama ayrım yapmam.

1|0
    0|0
  • Salam necesen ),bizimi qizlari neynirler,ozlerinde qiz doludu,hemde gozelleri coxdu

0|0
    0|0
  • kalın kaşlı buluyorum

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bir Azeri kızıyım 20 yaşımdayım Türk bir sevgilim var. Ama bence her ülkenin güzel kızları da çirkin kızları da vardır bilemeyeceğim. Yalnız bir şeyi merak ettim benim sevgilim öyle bir şey dese ben ondan ayrılırdım nasıl kabullendin bunu sen bence ona en azından iyi bir trip at ki bidaha başka kızlar için güzel diyemesin. :D

1|1
    2|1
    • :D:D canlıı bırıne dese hadı neyse ama genel olarak hangı kızlar hosuna gıdıyo onu soledıı hatta bunu kendım sordum baska ulkelerden ama turk kızlarını hıc bsye degısmem dedı :D genel olarak sızın gozlerınız guzel oluyo demıı:D

• Burda çoğu Azeri kızlarına güzel demiş ama güzelide var çirkinide var yani bazı azeri kızlarının gözleri bit kadar bence hepsi güzel olamaz tabi benim fikirim :D

• ben yaradılanı severim yaradandan ötürü.

• bende cok begeniyorum, Turkce konusmalari cok tatli oluyor :)

2|1
    0|0
  • bende azeriyim.bence de guzeller:)

2|0
    0|0
  • Ben çok beğenirim yüz hatları belirgin hatunlar

1|0
    1|1
  • Her yerin güzelleri vardır .

0|0
    0|0
  • Türklerden daha güzeldir kızları. Daha terbiyeli oturaklı ve saftır güzellikleri.

1|0
    0|0
  • Türk kızlarına laf atan azeri kızlar çok kıskanç :)

0|0
    2|0
  • Azeri kızlarını kıskananlarçok valla gördüm burda birileri çatlamış baya sabahtan beri gülerek takipteyim :D

1|0
    0|1
  • azerisin ama azerbeycan yazıyorsn nasıl oluyor?

0|0
    0|0
Yükleniyor...