Sizce halkın takımı kim?

Soru gayet acık ve net.

Türkiye'de Halkın takımı kimdir ve neden ?

• Beşiktaş
    40% (6)33% (10)36% (16)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    7% (1)27% (8)20% (9)Oy Ver
  • Galatasaray
    47% (7)40% (12)42% (19)Oy Ver
  • Trabzonspor
    6% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki Galatasaray bu ülkeye en çok hizmet etmiş olan takım Galatasaraydır avrupadan 2 kupa getiren takım Galatasaraydır ve son olarak bir alıntıyı yazayım :)

108 senelik muhteşem tarihi kimsenin yanına bile yaklaşamadığı sayısız başarılarını müzelerinde rakiplerinin 2 katı fazla kupası olan Türk sporunda ilk ve teklerin takımı var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı ülkesinin medar-ı iftiharı UEFA ve SÜPER kupa sahibi dünyanın en büyük taraftar guruplarından birinin oluşumu UltrAslanın gururu 1481 den beri kültürün simgesi 1905 den beri sporun beşiği anlı şanlı GALATASARAY

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Galatasaray'dır..

link

0|2
    2|1
  • galatasaray

0|1
    2|1
  • hepsinide tutuyorum hepsi halkın takımı Türkiyede var tabi

1|0
    0|0

• Galatasaray

0|0
    0|0
  • GALATASARAY <3

0|0
    0|0
  • beşiktaş dedim

3|0
    0|2
  • galatasaray olmalı

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 17

• 26 tane centilmenlik kupası olan takım link

link

4|1
    0|2
  • Memur kesiminin GALATASARAY Zengin elit kesiminin FENERBAHÇE Esnafın varoşların BEŞİKTAŞ... Trabzon ise Trabzon halkı ve bu 3 İstanbul takımına alerjisi olanların tuttuğu takım :) (ben BJK liyim)

3|2
    0|0
  • tabiki galatasaray uefa var en son çeyrek final var oyuncalar zaten belli drogba ve sneijderden nanide geliyomuş gibi büyük ihtimal böyle şeyler yapabilen takım var mıtürkiyede başka ?

0|3
    1|1
  • Kanmayın siyah-beyaz filmlere Halkın Takımıdır Fenerbahçe...

0|1
    0|2
  • Halkın takımı Galatasaraydır

1|0
    0|2
  • BEŞİKTAŞtır tabii ki

1|1
    0|1
  • halkın takımı Galatasaray'dır. ne başkanı şikeden içeri girmiştir ne taraftarı polis arabası yakıp polislere karşı savaşmıştır. sahte şampiyonluk sevinci, faks sevinci gibi rezillikleri de yoktur..

0|1
    3|0
  • Hee. Halkın takımı. Bunun rengi filan yok. Türkiye'de hiç bir takım halkın takımı değildir. Her takımın kendi halkı vardır. Birbirini öldüren takımın halkı...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe...

0|1
    2|1
  • Fenerbahçe gönüllerin takımı...

0|0
    0|1
  • Beşiktaş hepsinden bir adım daha önde gibi...

0|0
    0|1
  • Antalyaspor

0|0
    0|1
  • Halk bunlar link

0|0
    0|0
  • halkın takımı? tabikide Türkiye

0|0
    2|0
  • hiçbirisi.halkın takımı bu link

0|0
    0|1
  • G-A-L-A-T-A-S-A-R-A-Y <3

0|1
    0|1
  • Bunun cevabı çok basit,halk ençok hangi takımı tutuyorsa,demekki halkın takımı odur. yani Galatasaray

1|1
    2|0
Yükleniyor...