Vakıf üniversitesinde burslu okuyan arkadaşlar var mı?

vakıf üni.de %50 bursla okuyan arkadaşlar var mı? başarı puanınıza göre burs kesiliyor mu, ve bursu nasıl alıyorsunuz?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Özel burs her üniversitede kesilmez ,bu vakıf üniversitelerinin başvuru kılavuzlarında ve birçoğunun web sayfasında , bursun hangi hallerde devam edeceği veya kesileceği açıkça yazıyor oraya bakmanı öneririm .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Burs'u almıyosun sen yani para vermıyolar %50 burs demek okul ücretinin yarısını ödüyosun demek yani 14 bin lira ise 7 bin lira veriyosun 7 binlirasını okul karşılıyor belli bir başarı puanı var onun altında kalırsan bursun kesilir ve burssuz şekilde normal eğitim ücretini verirsin yani örnekte olduğu gibi 14 bin lira

0|0
    0|0
    • kesilmesi kötü işte

• Kesmek içinde ellerinden geleni yapıyorlar 2 kuzenım Kıbrıs'ta özel üniversitede okuyor onlardan biliyorum .

• doğrudur yaparlar.

teşekkür ederim.

• vakıfta okudum burus almadım vermediler

0|0
    0|0
  • üniversiteye göre değişir. genelde 2.5 un altına inersen burs kesilir. uzatırsan zaten kesilir. gidip bide aileni borçlandırabilirsin kendine güvenmiyorsan ozele gitme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yarı burs dediğimiz şey öğrenim ücreti 2x ise x inin sizce karşılanmasıdır, burada tarafınızdan "alınan bir burs" yok ki. Genellikle hazırlık+4 yıl ile sınırlandırılır bursluluk, bazı üniversitelerde bu 7-9 yıla kadar çıkabiliyor. İstediğiniz üniversitenin sitesinden daha detaylı öğrenebiliyorsunuz.

0|0
    0|0
    • biliyorum ne bursu olduğunu.

başarı puanım düşünce tam ücret mi veriyorum?

• Nezaketten uzak olmanızın anlamı nedir?

Not ortalamanız belirlenen kriterin altında kalınca kesilebildiği gibi istenen ortalamayı tutturursanız tam bursa da yükselebiliyorsunuz.

• bilmem yanlış anlamış olabilirsin.

teşekkür ederim

• hayır okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...