Sürekli aynı sporu yapmak? Detayları okumadan cevap vermeyin lütfen?

1 yıl kadar kondisyon bisikleti çevirdim sonra 3-4 ay ara verdim şimdi yine başladım. Sürekli aynı sporu yaptığım için ise yaramaz mi? Yoksa yarar mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudun alışır aldığın etki azalır değiştir vites yükselt koşu banadina geç yokuş derecesi yap😀

1|0
    0|0
    • 2ay

Spor salonuna gitme imkanım yok evdede sadece bisiklet var. Ben 3-4 ay ara verdiğim için işe yarar diye düşünüyordum. Aldığın etki azalır derken mesela 1000 kalori yaksam 500 kalori mi yakmış olurum?

• 2ay

Şey ben eskiden çok yavaş yavaş çeviriyordum ama şu an çok hızlı çeviriyorum km değil kaloriye bakıyorum mesela eskiden 1 saate 300 kalori falan yakıyordum şimdi 500 yakıyorum

• 2ay

Mesafe artır daha kolay hesaplarsin

Erkekler Ne Diyor 3

• neden yaramasın en basiti şınav çekersen kol gögüs bölgen çalışır ama şöyle çalışır kol omuz gögüs %80 ayaklar %10 karın % 10 çalışır body build yapmıcaksan çokda önemli değil

0|1
    0|0
  • Vücut alışıyo bir zaman sonra ve hiç bir işe yaramıyo bağışıklık kazanıyo gibi düşün o yüzden değişiklik yapmalısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Vücut yapan insanlarda sürekli aynı şeyleri yapıyorlar ama vücut gittikçe gelişiyor?

• 2ay

Hayır 3 ayda bir program değişiyo en kötü sırası tekrar sayısı ve kilo değişir 😃

• Onun yerine normal bisiklet kullansan daha iyi olur kondisyon bisikleti sabit olduğu için bacağındaki bütün kasları iyi çalıştırmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...