Kas yapıp yağ yakmak için neler yapmalıyız?

Bekliyorum herkesten yorum 1 ayda bir bayan kac kilo yag yakabilir? 10 kilo yagı ne kadar surede nasil bir beslenme ve spor ile saglarim?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• bir defa sporu bırakırsan eskisinden beter olmazsın yemeğine dikkat edersen formunu korursun.. teknik olarak bir diyet planı yapıp 3 beyazı kesiceksin çünkü şeker gereksiz kalori yapar un işleri yağ yapar ve tuz vücutta su tutulumu yapar.. Diyetinde günlük 500 ve üzeri kalori açığı yakalarsan 1 ayda sağlıklı bir şekilde 3-4 kilo verebilirsin tabi sporla desteklersen.. Hızlı kilo vermek hem zararlıdır hemde aynı hızla geri alırsin ama metabolizmani yavaş olmaya alıştırırsan hızlı kilo almazsin doğru orantı yani.. Kafana birşey takılırsa dm atabilirsin sağlıklı günler..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 10 kilo YAĞİ 5-6 ayda yakarsın. Yağı buyuk yazdim cunku 10 kilo yag yakmakla 10 kilo vermek ayni sey degil. 10 kilo vermekse amac sagliksiz diyetlerle 1 ayda da verirsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben 10 kilo degil 10 kilo yag yakmak istiyorum

• 2ay

Ne yapsam veririm ya

Erkekler Ne Diyor 23

• gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • Birkaç seneni alır o kadar yağ yakmak

1|0
    0|0
    • 2ay

O kadar fazlami ya

• 2ay

10 kilo vermek farklı birşey, 10 kg yağ yakmak farklı birşey

• zor is

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden istendikten sonra her sey yapilmazmi sonucta

• Spor yapacaksan erken saatlerde ve ac yap. Hani ac derken hafif bir beslenmeyle. Mazallah bayilir kalirsin. Dedigim gibi yaparsan direk olarak yag kaybedersin.

1|0
    0|0
  • limon ye

1|0
    0|0
  • Yag yakilmaz seker yakilir

1|0
    0|0
  • 10 kilo yağ zorda 10 kilo verebilirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

10 kilo yag neden zor yani sonucta ne kadar surede verebilirim

• Herkeste aynı sonuç olmaz metabolizmadan metabolizmaya değişir. Beslenme konusunu az buz biliyorsundur sebzeye yönelik.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben 28 kilo verdim toplam hep yurudum cardio felan yaptim beslenmeme hic bozmadim Tatil olunca boyle bozuldu yine 2 kilo verdim ama 157 boy 67 kilo malesef bir an once fit olmak istiyorum

• 2ay

Biliyorum ama daha vermek istedigim kilolarim var ve onlari veremiyoeum

• 2ay

vereceksin. Genelde sabah aç karna yapılan sporlar bu konuda daha etkili oluyor

• Kas yapıp yağ yakmak daha zordur. Şu anki bayanların çoğu kilo verirken kasda yakarlar ağırlık kaldırıp protein ağırlıklı beslenmedikleri için. Fitnessa başla normal erkekler gibi çalış.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sadece yag yakmak icin nolur peki

• 2ay

Amacın sadece zayıflamaksa bir gün arayla hııt kardiyo yapabilsin 30 dk birazda az ye kardiyoyu yarı aç yarı tok yap

• 2ay

Tesekkurler evet amacim zayiflamak ama yag yakmak istedim yani

• 2.5 senede bomba olursun sporu bırakırsan eskisinden berbat olursun bu yüzden 2. Sene haftada en az dört en fazla 5 gün spor yaparsan ve daha sonrasında haftanın 2 günü spora devam edersen formunu koruma ğçin uzun süre canlı bomba olarak gezebilirsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda en fazla 1 kg yağ yakabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • beslenmede katı kurallar koymamalısın, tabi karbonhidratı azalt ve sürekli spor yap etkisini görürsün herşeyi ye ama karbonhidrat alma

1|0
    0|0
  • Hangi bölge için her bölgenin ayrı bir çalışma şekli vardır..

1|0
    0|0
    • 2ay

Alt karin basen ve kalcada yogunlugum var yani oyle bir bolgeye yayilma yok ama ust bolgem baya Az duruyor alta gore onceden 28 kilo verdim ama son 10 kilo yag vermek istiyorum artik veremiyoeum napcagimj bilmiyorum

• 2ay

Bol bol yürü merdiven kullan bisiklet kullan ip atla soğuk duş al... faydasını göreceksin

• Spor ve diyet

1|0
    0|0
  • Düzenli temiz beslenme + cardio ve ağırlık antremanı.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ne kadar surede veririm boyum 157 kilom 67 onceden zaten verdim 28 kilo artik veremiyorum

• 2ay

Kas kaybı sorun olmaz dersen 1.5 veya 2 ay

• spor yap

1|0
    0|0
    • 2ay

Boyum 157 kilom 67 ne kadar spor yaparsam veririm ne kadar surede

• 2ay

yemene içmenede baglı birde metobolızma tabi ama ideal bence kilon

• Duzenli beslenme ve ideal sporla gerceklestirebilirsin

1|0
    0|0
  • Fairy Platinum 3 kullan

0|0
    0|0
  • Başlamak lazım zaman gösterir. Metabolizme ve yaş faktörü önemli.

0|0
    0|0
  • çomel kalk

0|0
    0|0
  • Spor yapacaksın mesela bisiklet yağ yakar vücudunu şekillendirir

1|0
    0|0
  • Ölmeyecek kadar ye yediginde de protein ye beslenme cok etkiliyo ve hareket 😂

1|0
    0|0
  • Düzenli koşabilirsin şekerden uzak durursun protein i yüksek besinler tüketirsin olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...