Sınıfımla olan ilişkilerim hakkında biri bana yardımcı olsun.Uzun olsada okuyun ne olur.Cok çaresizim .

Arkadaşlar benim siniftakilerle tuhaf bir ilişkim var ve bu ilişkiyi ben size anlatayım sizde bana bakış acilarini söyleyin. Oncelikle sınıfa ilk geldiğimde herkes benimle dalga geçmiş bir kısım insanda benden nefret etmisti. Çünkü ince bir sesim ve kadinsi bir ses tonum olduğunu söyled

i.sinifimla kaynassamda bir kisminin benimle muhabbeti olmadı. Kizlar arkadas olarak

cogunluktaydi.Sonra beni kullananlar la iliskimi kestim (maddi) Siniftaki erkek

arkadaşlarım ise kah dalga geçiyor kah ciddi ciddi en ufak şeyde salak damgasını yapıştırıyor. Bugün de dost olduğum o kiz benim telefonum bozukken annem onu arayınca bayaca yeter artik beni aramasin dedi. Hic beklemiyordum. Sinifta herkes benden bişeyler istiyor kagit islak mendil o bu. Bunun ardından.tam arkadaş olma evresinde olduğum bir çocuk benden kağıt istedi bende herkes benden istediği için vermedim git başkasına dedim. O da atarlandı gitti. Aslinda o benden daha once hic bisi istememistiki. Bu da günün noktası oldu.cikiste gene ayni kıza olayi anlattım. Oda yorumsuz kaldı. Artık ne desem böyle yorumsuz sanki o şeyin yüreğimi incittiğinin farkinda değil. Acimi paylasmiyor artik.Disardan bakan biri beni ve Çevremi nasil tanımlar?

.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçli adamsın demek ki..

.. ve bu halinle, kızların yanında dert babası olmamaya bak.

Çok pis sömürür ve emerler adamın duygularını, aklını...

Sana tavsiyem, vücut geliştirme yapabilir ve vücudunun testosteronunu arttırabilirsin. Bu da sesinin biraz daha kalınlaşmasını sağlar..

İnsanoğlunun, hele ki yeni nesillerin inanılmaz derecede salak oluşunu ise zaten anlatmama gerek yok.

Kendini bozma, adamına göre davran, kafi..

Sınıftaki herkese, bir şeyler dağıtarak sınıf içerisinde bir yerlere gelemez ve bir üstünlük sağlayamazsın. Aksine sömürürler, bir de üzerine ''keriz'' damgası yersin..

İstisnasız herkese iyi olucam diye bir kaide yok..

İyi olmaktan ziyade, basiretsiz görünürsün..

Erkek cinsi bazen odunluğu ile, hayvanlığı ile güzeldir zaten.

Dediğim dedik, çarptığım çarpık ve biraz da yırtık bir adam ol..

Kendine iyi bak, jilet gibi bir adam ol böyle..

Duygusal açıdan da kimseye bağımlı olma.

Yeri gelir; çek sktiri..

Patlat tokatı...

Acıma.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşın küçük galiba?

0|0
    0|0
  • Enayi durumuna düşüp birilerinin yanında sığınmaya çalışmaktansa yalnız kal daha iyi

0|1
    0|0
  • kimseyi umursama demiycem anlasmaya calıs cunku onlarla hergğn karsılasıcaksın. ses tonunu dert etme ben yumusak ince ses tonunun yakıstıgı bir cok erkek tanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• işte sizin sınıf link

0|0
    0|0
  • Gençlik yıllarında herkesin birileriyle sıkıntısı olur.. Yanlarına git sıkıntı mı var? de..

Muhtemelen HoAhahahaanhee tibe bak diyecekler..(Anlattıklarından bu sonucu çıkardım)

Kayınçonuzu s*kerim lan sizin şirinler dersin.. Kısa süreli kaostan sonra herkes rahatlar..

0|1
    0|0
Yükleniyor...