Evlenilecek erkek mi ararsınız? Eğlenecek erkek mi?

EĞLENECEK ERKEK : Beraber sinemaya, yemeğe, konsere gideceğin, saatlerce abuk sabuk konularda geyik yapıp esprilerine kahkalar atacağın, deniz kenarında midye yeyip kayalıklarda, dalgaların sesinde sarılıp öpüşüceğin tutkuyla, komik resimler çekileceğin, hiç beklemediğin anda sana güzel sözler mesaj atıp içini gıdıklayacak, sana bakınca gözlerinin içi parlayacak, yolda yürüken yağmura yakalınca dönüm sana sarılıp ölece sokakta dikeleceğin dakikalarca bir erkek :)

EVLENECEK ERKEK : yukarıdakileri belli bir amaç için yapacağın erkek.. NİKAH!

Güncellemeler:
Evet EVLENECEK KIZ, EĞLENECEK KIZ ayakları yapan beyler :)

ikisi arasındaki tek fark ince bir zar ve sıkıcı bir hayat olabilir bazen :D

by TW

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu eğlenecek olarak tanımladığın şeyleri yapabildiğin erkekle evlenirsin zaten... Diğer türlü neden evleniyorsun ki?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• diğerininde amaçları olabilir :D :D :D

0|0
    0|0
  • şikayet etsem mi :P evlenip eğlensek olmeyyo mu 2si birden olmaz mı ya evlilik ciddi bir müessese olabilir ma hiç mi eğlenmiycez ulan niye ben şu sıralar evlenmiyo musun sorusu sorduludğunda tedirgin oluyorum :D

0|0
    0|0
    • öldüm nick ine :D:D:D

• :D iyi bak öyle o zaman uzaktan :D

• bakmam ben :D ya da bakarım ama çaktırmadan :D

• Sen bize naap biliyomusun ortaya karışık yap olsun bitsin...

Ben eğlenmeyi tercih edenlerdenim her zaman daha iyidir ayrıca hesap vermek zorundada kalmazsın, hayatı yaşamak bu olsa gerek alan razı veren razı ;)

0|0
    0|0
  • resmi imza olmadan takılalım kızlar...bunun ilerde tazminatı...edinilmiş malı var...nafakası bir ton dırdırı var de facto yapalım olsun bitsin...sonra eğleniliriz...o sorun değil...

0|0
    0|0
    • :) Plansız diyorum, plansız.. hesaplı kitaplılar ( senin gibi) eğlemez tatlım :)

• yaaaa tamda aradığım eğlence buydu :)

• daha birşey yapmadık ki aradağınız belkide bende galile bile dünyanın yuvarlak olduğunu 8 yıl yaptığı hipotez ve tümevarımdan sonra belirlemiş yaşamadan bilinmez aman birşeyler içmeninde nazımı olurmuş hıh :D

• nikah masasına kadar olan evrede eğlenecek erkek nikah masası ve sonraki evrede evlenecek erkek bu çoğu zaman böyledir kızlar genelde böyle yapar

0|0
    0|0
    • hımm istediğim cevaba yaklaştıyoruz :)

• birde tersi durum vardır.. evlenecek erkek istediklerini söylerler ama sonunda eğlenecek erkekle evlenirler böylede olur genelde

• evet dediğim gibi yaklaşıyoruz :) ama bu değil aradığım

• Yuh artık dünya tersine dönmüş. Dikkat et de eğlenilecek erkek erkek ararken birileri seninle eğlenmesin, çok üzülürsün sonra :)

0|0
    0|0
    • eğlenmekten neden üzüntü çıksın ki :)

• hazinen durumu ile ilgilenecek erkek ne evlenilecek erkektir bana göre nede eğlenilecek!

• Yaşın çok genç daha gez eğlen coş, hayatı doya doya yaşa. Kullan erkekleri kendi yörüngene sok. Herşey gönlünce olsun güzel kardeşim...

• Evlenecek erkek ararlar ama bulunca da kıymetini bilmezler ve ancak eğlenmekle yetinirler.

0|1
    0|0
  • Delidir ne yapsa yeridir :))

0|0
    0|0
  • sen beni anlatmışsın valla

0|0
    0|0
  • Evleneceğin Erkekle Eğlenemedikten Sonra Ne Anlamı Var :D

0|0
    0|0
  • Erkek aramam.. (: