3. köprüye Yavuz Sultan Selim adının verilmesini nasıl karşılıyorsunuz???

3. köprüye Yavuz Sultan Selim adının verilmesini nasıl karşılıyorsunuz?

Sizce bunda bir art niyet var mı?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Evcdadimizin ismi çok doğru bir karar olduğunu düşünüyorum ,

Çünkü şimdiki gençlik ecdadını tanımıyor , bir de duşun sene bizlerimizin cocukları nasıl olacak en azından köprüyü gördüklerinde Google Amca'dan araştırırlar köprünün ismi ne anlama geliyor diye böylece tarihimizi öğrenirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• bir katilin adını koymuşlar.

0|2
    1|0
  • güzel bir isim.Yacuz Sultan Selimi iyi tanıyan onun hayatını bilenlerde bana hak verecektir.kimisine göre gercek bir lider kimisine göre ise katildir.Fakat Sultan Selim Avrupaya sefer yapmak yerine doğuya sefer yapmıstır. kendi içimizdeki düşmanları temizleyerek devletin, müslümanların saadetini ve gelecegini ön planda tutmustur.su an da aynı şeyler oluyor.önce kendi içimizi temizlesek zaten süper güç olabilecek potansiyelimiz doğacak.ekonomik, siyasi ve birlik gücü olarak ayaga kalkarız.iç politikan birligin iyi olabilecek ki dışarı kafa tutasın.Sultan selimde bunları görmüştür.İlla biri kahraman olması için ülkeyi başkalarından kurtarması veya başka yerler fethetmesi gerekmez.içerideki hainleri temizleyip ülke ve müslüman birliğini de korumak önemlidir.

0|0
    0|0
  • Öyle art niyete kurban. Farklı bir şey olabilirdi diyordum ama böyle düşünceler gördükçe keşke Vahideddin koysalarmış diyorum.

0|0
    0|0
  • seçim propogandası 2 şebeğin yaptığı gövde gösterisi isim olarak güzel fakat kendilerine mal etmeleri tarihi ve kültürden nefret edipde oy kazanmak için tarihine kültürne bağlaığmıj imajı veren 2 şebeğin koydugu isme sıcak bakmadım

0|0
    0|0
  • Oda bir ATAMIZ sonuçta bunda bir art niyet olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • olabilir de olmayabilir de :D

0|0
    0|0
  • güzel olmuş

0|0
    0|0
  • Benim adımı koysunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...