Fatih Terim neden Ardaya iftira attı?

Milli takımda yer almaması ile ilgili olarak Arda, "Ben orada olmasam da o takımın kaptanıyım. Ben kimseyle prim, para pazarlığı yapmadım, yapmam da. Takım arkadaşlarımı bilgilendirme amacıyla, bunları öğrenmek ve sormak mecburiyetindeyim onlara söylemek için. Hayatım boyunca pirim pazarlığı yapma gibi bir durumum olmadı. Bunlar iftiradır. O çocukların parayla pulla işleri olmadı.
Ben onun için fedakarlık yaptım. Letonya maçımdaki kramponuma bakarsanız, yırtıktır. Bizler her şartta ülkesi için fedakarlık yapmış oyuncularız. Bizi bugünlerde bu şekilde göstermek, gerçekten iyi değil. Ben hata yapmışımdır. Ama asla yanlış yapmamışımdır. Takımıma zarar verecek, bilerek oynamama falan gibi durumlar söz konusu olamaz. Biz paracı, primci insanlar değiliz, asla da pazarlığını yapmadık. Türk halkı bunu böyle bilsin

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih terim Aziz yıldırım ve Yıldırım Demirören futboldan uzaklaşmadıkça Türk futbolu bir yere gelmez

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendini kurtarma cabasi bunnunkide.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden Terim'i yalancı belleyip Arda'ya inanalım ya da neden Arda'yı yalancı belleyip Terim'e inanalım?

0|1
    0|0
    • 2ay

Açıklama yapmış en az biri yalancı

• 2ay

Kardeş anlaman kıt mı. Terim prim istediler diyor Arda istemedik diyor. Bunun biri yalan

• 2ay

Saçmalık mk

• Arda yılda 20 trilyondan fazla kazanıyo üç kuruş prime ihtiyacı mı var. Fatih Terim kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyor vazgeçilmez sanıyo

0|1
    0|0
  • ntv spor u mu izliyon :)

0|0
    0|0
  • Egosu o kısa boyunu aşmş ardayı çekemiyorda ondan ardan bu kdr gündemde popüler olması batıyor adama onu ben adam ettim deyip duruyor sanki arda onun torpiliyle barça da oynuor

0|0
    0|0
  • Adam yem olarak kulaniyor kendi pacasini kurtarmak ocin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kim

• 2ay

Ardayi basarisizlik sebebi olarak gosterim kendini akliyor fatih terim tepkileri aradaya yikiyor

Yükleniyor...