Arkadaşlar haftaya derbide kalede Tolga Zengin'i görmek isteriz değil mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Malüm adamda refleks sıfır ama hakkınıda yemiyim geçen maçta yememesi gereken golü malllık yapıp yemişti ama yenebilecek bir goool üde bazen bozuk saatin doğru göstereceği örneğindende yola çıkabileceğimiz gibi iyi bir refleks ile kurtarmıştı. Bazen beni şaşırtmıyor değil ama sonuç olarak yinede kaliteli bir kaleci olarak görmüyorum kimse kızmasın bana benim görüşüm bu. Ama kalede bende Tolga yı görmek isterim :D Siz ne düşünüyorsunuz?

• Kale Tolgaya emanet edilmeli (Beşiktaşlıların dış sesi)
    25% (1)30% (3)29% (4)Oy Ver
  • Kale Tolga da ise ALLAH yardımcımız olsun :D (Beşiktaşlıların iç sesi)
    25% (1)50% (5)43% (6)Oy Ver
  • Galatasaraylıların görüşü (Kim geçerse geçsin farketmez)
    50% (2)20% (2)28% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay derbide kalede Tolga Zengin'i görmek isteriz değil mi?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kale Tolga'ya emanet edilmeli.

0|1
    0|0
    • 2ay

bencede kaleye geçmeli kapatana ayıp olur yoksa :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sorumda bence toparlar, iniş çıkışlar olur, omuz vermek lazım, bir kaç maça toparlar selçuk diyorsun bende aynı şeyi tolga için diyorum o zaman. bir de beşiktaşlıların ne diyecekleri senin için neden bu kadar önemli fenerli leri bile takıntı yapmadan beşiktaş ı takıntı yapman sıkıntı

0|0
    0|1
    • 2ay

senin sorunda öyle bir şey demiyorm senin sorun hangisi ayrıca atsana linkini? fener bizim ezeli rakibimizdir ama maç kacıncı haftada biliyor musun sen ayrıca fenerle ilgilide çok soruyoruz ama sen bjk lisin sanırım senin gibi yazan hiç olmadı biraz tahamülsüzsünüz bence, sizin beşiktaşlılar başka takımları bolca aşırı yazarken insanlar tahamül ediyorsa siz niye etmiyorsunuz anlamıyorum, her takımla soruyoruz gündem bu aralar derbi olduu için soruyoruz yani, benim aklıma nasıl soru gelirse soracağım cevap yazmazsın olur biter, spor bilgisi olarak soruyorsan tolga iyi bir kaleci değildir kendi takımımdada olsa bu kaleci kötü derim

• 2ay

Bence sende beşiktaş cekememezligi var ayrıca kötü dediğin tolgayla şampiyon olundu 28 puan fark atarak

• 2ay

çekememezlik değil futbolsever olarak benim değerlendirmem bu, milli takımda bile bu zamana kadar görev alamamış biri ben beğenmiyorum sonuçta ama beğenen beğenir onu bilemem benim yorumlarım sana hoş gelmeyince böyle demen doğru değil ben futbl ölçüsünde değerlendirdim

Erkekler Ne Diyor 7

• Hatırlatma , Geçen sene Beşiktaş gs yi iki kere yenmiş ikisinde de kalede Tolga vardı gizli

Tolga olmazsa orantısız güç olur , haksiz rekabet istemeyiz :)

0|0
    0|1
  • Tolga olsa n'olacak ki bakma sen kazanıyoruz ama doğru düzgün pozisyona girdiğimiz yok :@ uzaktan doğru düzgün kaleye şut çeken yok hatta denemiyoruz bile :/ BJK maçında Bruma şimdiki gibi öyle 3-4 kişiye çalım atamaz ya da Eren bu kadar rahat oynayamaz, Allah yardımcımız olsun..

0|2
    0|0
    • 2ay

e tabi GS nin gücünün ve yapabileceklerinin farkındalar daha kontrollü olmaları çok normal ama sen pek şans tanımıyorsun sanırım GS ye

• 2ay

valla kapalı savunmalara karşı yeterince pozisyon üretemiyoruz umarım ev sahibi olmanın etkisiyle üzerimize gelip açık oynarlar yoksa Muslera'nın eline bakarız gibi geliyor :/

• 2ay

takım tam oturmadı haklısın bir açıdan ama genede çekinmemizi gerektiren bir şey yok bence, hata yapan bir defansları var kendi sahaları olduğu için taarftar etkisiyle bolca ileriye çıkacaklar ordan fırsatlar yakalama imkanımız var. maçı 0-0 götürmek onları rahatsız edecektir çünkü kayıptır onlar adına

• Kale Tolga da ise ALLAH yardımcımız olsun

0|1
    0|0
  • en az 3 tane yer gibi

0|1
    0|0
    • 2ay

yok o kadar sanmam ama kaleci ve defans hataları bekliyorum ben

• Sabri ve linnes olacaksa tolgada olmalı gülelim bol bol :D

0|0
    0|1
    • 2ay

tolga olsun zaten bende istiyorum

• Şenol Güneşin banko oyuncusudur Tolga hiç şaşmaz

0|1
    0|0
  • Ister Tolga oynasin ister Fabri Podolski ve Sneijderin şutlarini çikaracak kapasite yok bunlarda

0|1
    0|0
    • 2ay

fabrinin ne yapabilceğini konusunda pek bilgimiz yok ama ondanda cacık olmaz bence olsa direk formayı kapardı yanii, ereni unutmaa o da gol atabilir

Yükleniyor...