Eren Derdiyok gollere devam diyor. Sizce haftayada beşiktaş kalesini bombalar mı? Goller gelir mi? Siz ne düşünüyor?

Eren Derdiyok gollere devam diyor. Sizce haftayada beşiktaş kalesini bombalar mı? Gollere devam der mi? Siz ne düşünüyor?

• Beşiktaş defansı açıklar veriyor mümkün bence
    57% (4)50% (9)52% (13)Oy Ver
  • Bence şansa bala atıyor
    43% (3)50% (9)48% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Eren Derdiyok gollere devam diyor. Sizce haftayada beşiktaş kalesini bombalar mı
2ay Eren Derdiyok beşiktaş kalesini bombalar mı?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şansa bala diyenler varken mantıklı konuşulmaz 😀 onun için boşverdim

0|1
    0|3
    • 2ay

bencede haklısın futbolu konuşmak için belli bir seviyenin üstünde olmak lazım :D şansa bala yı işaretelemek nedir ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Geçen sene kasımpaşa dayken adını söyleyen yoktu , gsde gol atmaya başladı günde minimum 5 gizli eren sorusu başladı. Umuttan sonra büyük nimette olsa Arenada isler kolay değil. Beşiktaş galibiyetine o da tanık olacak

0|2
    1|2
  • Şansa bala atıyor derken Galatasaraydaki 4 golede bakalım bir şansa bala gol var mı :) Sende öyle bir şık koymuşunki çekemeyeneler ona işaretleyecek tabi Paşadada mükemmel golleri var Leverkusendede dün attığına benzer bir golü var inş Beşiktaşada atar ama önemli değil Galatasaray kazansında isterse kendi kalesine atsın bjk :)

0|1
    0|2
    • 2ay

şıklarda özellikle yer verdim öyle bir şıkka, o tarz düşünebileceklerde olabilir sonuçta, dışlamak istemedim ama yinede bu şıkkı işaretleyenlerin futbolu çok iyi bilen insanlar olduklarını düşünmüyorum kimse kusura bakmasın, dediğin gibi maç kazanlsında gdlü atanın ismi o kadarda mühim değil

0|3
    0|2
    • 2ay

o goller şansa bala atılırmı hiç :(

0|1
    0|1
  • bakalım göreceğiz

0|0
    0|0
    • 2ay