Kızlar gözünüzün önünde dayak yiyen sevgiliniz

sevgiliniz ya da flörtunuz, sizle veya başka bir konuyla ilgili birisiyle kavga ediyor, evire çevire dayak yiyor

Bu durumda dayak atandan etkilenir misiniz?

Sevgiliniz gözden düşer mi? Soğur musunuz?

Güncellemeler:
1- Tabiki soruyu sorarken zorunlu bir kavgayı kastederek söyledim, zaten sevgili önünde kavga etmek iyi olmaz gurur kırıcı

2- Etkilenmekten kastım bir iki olay olmuştu mesela, işte önce kişi kızın çıktıgını döver, sonra bir süre zaman geçer bunlar ayrılır, sonra bir bakmışsın bunu döven bebeyle çıkmaya başlamış... Bunun gibi ufak da olsa etkiliyomu gibisinden güç göstergesi olarak...

3- Cevaplarınız için teşekkürler hepinize +1

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Şiddetin yenileni de yenen tarafını da sevmem...

Kendini kavga gibi bir ortama sürüklediği için kızarım sadece.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Bu daha kendini koruyamiii beni mi koruycak der ordan kosarak uzaklasirdim. (turk filmlerindeki kadin kosusu). :((

Napcam sevgilimi kaldirir. "kari gibi dayak yiyon la gec arkama ben seni korurum" derdim asddindkd.djbskdkna

puf ciddi cevap vercem becerebilirsem :( polis cagirir ortaligi yatistirir. Ardindan sevdigimle gider onla beraber ben de aglardim nuhunuhunuhu :((

1|3
    0|1
  • Çantamdan biber gazımı ve çakımı çıkartmam 20 saniye sürer, çok da dövemezler yani. Belli ki sayıca fazlalar. Ben bir kaç tanesinin gözlerinin içine etsem geri kalanını da sevgilim halleder.

0|1
    0|0
  • ben dayak yiyenin yaninda olurdum. Yardim ederdim ona yani yurumusi icin eve gitmesi icin yardimci olurdum ve dayak ataninda yuzune tukururdum

0|1
    0|0
  • ah ah elimden gelse dövenleri döverim heralde. sogumazdım aksına o an gururu incinmesin diye daha bir ilgilenirdim.

0|1
    0|0
  • Ben izliyomuyum onlar kavga ederken yani? :))

0|1
    0|0
  • Dayak atandan etkilenmek mi ? Bende dayak atanı evire çevire dövmek isterim. Sevgilim gözümden düşmez

0|1
    0|0
  • dayak atandan etkilenmem dayak yiyenden de sogumam ama dayaktan kacarsa bir düşünmek gerek

0|1
    0|0
  • dayak atandan etkilenmek ne demek? orada olası kötü bir şey olmasından korkarım zaten.bir de hayranlıkla mı izleyim?

0|1
    0|0
  • olur mu hiç öyle şey yahu. o esnada bende boş durmam ya girerim aralarına ya da polis falan çağırırım.

0|1
    0|0
  • Dayak yemesinden mi soğuycaz işe baak

0|1
    0|0
  • üzülürüm,kıyamam ya:(ne soğuması..

0|1
    0|0
  • Azına sışarım sevgilimin kılına dokunanın!

Hayvanatlara ilgi duymuyorum.

0|1
    0|0
  • oldu olacak evliysek boşanma davası açak

0|2
    0|0
  • hayır gözümden düşmez yine severim yine severim

0|1
    0|0
  • Evet,malesef:/

0|1
    0|1
  • Dayak yerse üzülürüm kıyamam.Ben biraz cadıyımda gider onu dövenlere saldırırım o hırsla.Ama kavgaya giricek kadar olay yaptığı içinde kızarım sevgilime.Yinede asla soğumam.

0|0
    0|0
  • Hiçte soğumam kıyamam ya üzülürüm.

0|1
    0|0
  • O dayak yerken ben izlemem heralde gider polisi falan ararım etraftan adam toplarım yiyemez dayak falan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dayak yemem beni orda öldürmesi lazım ama oldu ki dayak yedim , sevgilim den ayrılırım , o utançla suratına bakamam ya da iki ay falan buluşmayız .

0|2
    0|0
  • Sevgilin yanındayken kavga ediyorsan kafan basmıyor demek oluyor , onuda tehlikeye sokuyorsun. Sen dayak yedin okey , sevgiline vursa kaldırabilecekmisin.

1|3
    0|0
  • öncelikle sevgilinin önünde kavgadan uzak durmakta fayda var, bize bişey olmuyo şerbetliyiz doğuştan, sokaktan geldik ne de olsa ama kızlar öyle değil daha kırılgandırlar böyle konulara karşı. ama baktım çok zorluyolar şartları üstüme geliyolar yapacak bişey yok ya allah diyip girerim napak

0|1
    0|0
  • Napar ne eder döverim abi :-) dayak yersek rezilik diz boyu gibi görünüyor:))

0|1
    0|0
  • Erkekte mal gibi kızın yanına kavga mı eder ?

elemanlara 30 dk sonra burada olacağını söyle kızı bırak gel

paşa paşa dayağını at ya da ye

0|1
    0|0
    • zaten karakterli adam yanında kız arkadaşı olan birine sataşmaz

• hacı bir telefon çak

hemen geliriz a.bile koyarız ortalığın

cut.

0|1
    0|0
Yükleniyor...