Böyle bir ülkede can güvenliğinizden emin mısınız?

her yerde bir bomba patlıyor çocuk genç yaşlı hayatınız bir anda son buluyor gündemi çok etkilendiğim için takip etmemeye çalışsam da bende çok iz bıraktı son reyhanlı olayı. yaşamınız canınız bedeniniz çok ucuz bu memlekette. siz neler düşünüyorsunuz

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bombalı saldırıları geç, hiçbir şey yapmadığın halde polis tarafından öldüresiye dayak yiyebilirsin bu memlekette. Hatta dayak yersin bir de üstüne dava açarlar "polis memuruna mukavemet" diyerek.

Al bak, bugün çıktı: link

7 aylık hamile kadını ve 14 yaşındaki çocuğu dövüyorlar. Sebebi bile yok, öyle istiyor canı. Her gün kaç olay oluyor böyle. Bunlar sadece medyaya yansıyanlar.

Mına kodumun memleketi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bombaya ne gerek var polisler zaten bunu canı gönülden yapıyor;

Şekil 1A: link

Şekil 1B: link (Ayağına değil direk kafasına)

Şekil 1C: link

Daha çok var bunlardan, farkındaysan eskiden polisler bu kadar olay yapamıyordu ama şimdi arkalarında Tayyip abileri var kafaları rahat. Birde çıkıp bunca olayın üzerine duygu sömürüsü yaparlar ve cahil insanlarda buna inanır işte en kötü yanı burası, illa milletin akıllanması için ailesinden veya yakın çevresinden birisinin zarar görmesi mi gerekiyor yani bu aşamaya gelmeye gerek var mı diye söylemeden edemiyorum. Biz tedbirimizi alalım takdiri Allah'a bırakalım.

0|0
    0|0
  • Tek derdin can güvenliğin olsun... Ben kulaklarımın arkasını korumaya çalışıyorum...

0|0
    0|0
  • Bizim ulkemizde duzen tertip yok.her konuda hurrrraaaaaaa saldir mantigi.insanlar kendi cikarlarindan baska bisey dusunmuyor.ve insanlarin din alet edilerek koyunlastirildigini izliyoruz.ulkemizde belirsizkik var.Ataturk Turkiyesimiyiz yoksa osmanlimi beli degil.emperyalist kuvvetler ulkemizin icislerine karisiyor.ve onlar yuzunden insanlarimiz oluyor bmbali saldirilarda.emperyalist kuvvetler yuzunden teroru kokunden kaziyamiyoruz ve basimiza bela olup masum insanlarimizi yok ediyor bu lanet olasi teror.can guvenligimiz yok yok yok..bu kadar.

0|0
    0|0
  • Hangi ülkede eminsin ki bomba olmasa araba çarpar olmadı deprem olur ölümü düşünerek yaşayamazsın kendini hazırla ayrıca yaşın kaç bilmiyorum yakın tarihte çok daha kötülerini görmüştük sanki her gün bomba patlıyor gibi bir hava yaratmamak lazım

0|0
    0|0
  • Ölüm hep yakın ..

0|0
    0|0
  • ALLAH emanetiz unutma

güvenlikmiş felan filan bunlar hikaye

yüce ALLAH seni yanına istemiyorsa istersen üzerine bomba yükle

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman değil hele iç savaş olursa hiç değil

0|0
    0|0
  • Sorduğun sorunun cevabını sen vermişsin zaten.

0|0
    0|0
  • Bazen savaş çıksada hepimiz ölsek diyorum

0|0
    0|0
  • can güvenliğimi o kadar dert etmiyorum da, gene de yaşancak bir yer olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • can güvenliği diye bir şey var mı ki Türkiyede her an her şey olabilir bu ülkede bu sözümü unutmayın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın ama yinede başka yerde yaşamak istemem

0|0
    0|0
  • bende oyle dusunuyorum. avrupadayim, orya gelicem izine, ve aklimda hep bu sorular geliyor istenmesemde. ya bomba patlarsa ya su olursa diye.

ama korkmamakta lazim. sonucta bombadan olmezsin, ama araba carpar olursun. olumun nerde nezaman gelecegi hic belli degil, kader.

0|0
    0|0
    • ankara merkezde bile bomba patladı bundan kac yıl önce o kadar insan öldü bilmiyorum ya resmen tesadüf yasıyoruz artık biz

• her yerde oluyor iste, ama Turkiyede bayagi cok, Allah korusun hepimizi

Yükleniyor...