9 ayda ideal bir fizik yapabilir miyim?

Arkadaşlar kilom 78 boyum 170 ve ekim ayindan itibaren hazirana kadar sıkı bir calisma yapmak istiyorum 5 ay spora yazilcam verisini evde halletmek istiyorum sizce 9 ay icerisinde ideal bir fizige ulasabilir miyim? Bikini vucuduna sahip olabilir miyim?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• olur tabkide sıkı beslenme ve sporlar olur. ama önce doktor kontrolünden geç sağlığında hormonlarındda herhangi bir aksi durum var mı diye.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senle aynı durumdayım. Bende spora başladım. Bak sabahları Türk kahvesi ve elma yiyip spora gidiyorum eve biraz geç gelip tavuk göğsü yoğurt ve salata yiyorum. Böyle bir 5 kilo verdim 1-2 haftada. Belli bir süreden sonra duruyo ama sporda da sıkılaştım.😅 Şey eğer birşeyler öğrenirsen benide haberdar eder misn😑😑😑

1|0
    0|0
    • 2ay

Tabiki Şu an zaten spora gidiyorum 1,5 ayim kaldi devaminda tekrar yazilicam. 1,5 ayda 6 kilo verdim benim icin az bir kilo ama cevrem icin buyuk değişim oldugunu söylüyorlar

• 2ay

Teşekkür ederim umarım seninde oyle olur

• 2ay

Umarımm🙏🏿

Erkekler Ne Diyor 7

• yaparsınnn

1|0
    0|0
  • profesyonel spor yaparak ve en basinda sporcu gibi programli yasarsan fazla degil 3 ayda kavusursun istedigin vücuda

1|0
    0|0
    • 2ay

Onericegin bisey var mı peki

• 2ay

oncelikle spor salonundaki hocaya sana calisman icin bir program yapmasini soyle sonra diyetisyene gitmeni oneririm oda sana saglikli duzgun bir beslenme programi yazsin elinden geldigince yapmaya calis kacamak yapmadan 3 ay da fit olursun

• Yapabilirsin 👍

1|0
    0|0
  • Keşke kilolarımızı değiştirebilsek

1|0
    0|0
  • Irade meselesi kararlıysan yaparsın hedefin varsa bahanen olmucak

0|0
    0|0
  • Rahat yaparsın

0|0
    0|0
  • benim taktiklermle 6 ayda yaparsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olursun... Disiplinle 9 ay yeter de artar bile :)

1|0
    0|0
  • Kilonun boyunla aynı olması lazım ya da beş kilo az olması lazım kilonun boyundan beniö boyum 178 kilom 83 mesela ama iri kemikli oldugum için kemik ağırlığım çok

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim ideal kilomun 58 olduğu soyleniyo

• 2ay

Gorunus olarak 78 kiloyu gostermiyorum emin olabilirsin benimde senin gibi kemiklerim iri

• 2ay

Anladım canım

• Ulaşırsın

1|0
    0|0
  • Haftada 1 kilo versen ayda 4 kilo 9 ayda 9*4=36 78-36=42 yani ayda 3 kilodan daha az vermen gerekir ki bu çok kolay ve çok çok mümkün başarılar...

1|0
    0|0
  • Yapabilirsin spora devam et

1|0
    0|0
Yükleniyor...