Ayrıldık gidicem bu şehirden kendime düzen kurucam dedim siz erkekler sevdiğiniz kadının gitmesine...

ayrıldık gidicem bu şehirden dedim kendime düzen kurucam dedim siz erkekler sevdiğiniz kadının gitmesine izin verirmisinsiz ? sevdiğini söylüyosun o kadın sizin yüzünüzden gidicek buna sessiz kalırmısınız seven insan buna izin verir mi ?

Güncellemeler:
Ben onun yznden ailemi doğup büyüdüğüm yeri bırakıp gidicem bide böyle derse yani dgidene yol yakışır buna izin verirse gittiğim yollar...

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• G>tü yemiyodur gitme kal benimle ol demeye neden? iş ciddiye binince para lazım çalışmak lazım sorumluluk lazım o yüzden...

0|0
    0|0
    • çalışıyor ama bana 5 kuruş harcamadı onun parasınada ihtiyacım yok zaten + çok cimriydi sırf bu yüzden mi yani :S haklı olabilirsin

• rica ederim ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazen gitmek en iyi çözümdür. Durumunuzu bilmiyorum ama sana şunu söyleyebiliirim Aşk fedakarlıktır. Bazen onun iyiliği için gidersin o sensizlikte kendini daha iyi hissedicem diyorsa bırak. Sana avucundaki yüreği pencereden dışarı at demek gibi geliyor ama bu değil aslında gitmek. Hem gitmek nefes almaktır.

0|0
    0|0
  • Gidene yol yakısır

0|0
    0|0
  • Asla izin vermezdim...

0|0
    0|0
  • Gidene yol yakışır abla.

0|0
    0|0
  • izin vermezdim ama beni dinlersen gitme hiç bir değişiklik olmayacak sen hep seveceksin üzülen mutsuz olan hep sen olacaksın

0|0
    0|0
  • blöf yapıyorsun. yolun açık olsun.

0|0
    0|0
  • Kapı açık, kim gitmek istiyorsa buyursun gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...