Üniversite okurken evde kalan arkadaşlar, ev arkadaşınızın en garip huyları ne idi?

üniveriste yıllarında evde kalan arkadasların, ev arkadaslarının garip huylarını soruyorum..mesela ben 2 arkadas ve ben 2 yıl üç kişi aynı evde kaldık, son iki yıl ise bu sayı 4 e cıktı.. mesela benim ev arkadaslarımn garip huylarını söyle sıralayabilirim..

** adam çorabını yıkamadan sererdi, neymiş efendim kirli değilmiş, sadece kokuyormuş, serince de kokuda uçuyormuş, yıkamaya gerek yokmuş.(not: adamın en falza 2-3 çorabı vardı)

**adam tuvalete gittiğinde yanında iddaa bültenini de götürür en az bir saat tuvaletten cıkmazdı amk, bizde varız demi..

** koltukların altına sürekli yeşil motifler yapıştırırdı, sinir olurdum, uyarırdım ama aynı tas aynı hamam, aynı havlu, aynı amk..

**ne zaman eve kız atsam yalvarırdı bana..kalemkalem lütfen röntgen çekeyim, bak gıkımı bile çıkarmayacam derdi..

**akşam eve gelince ayaklarını yıkamazdı, oda ayakları yüzünden çürümüş peynir gibi kokardı..

**hele biri vardı, bir kaç ay aynı odada yattık(aklınıza kötü seyler getirmeyin, aynı odada dediysek aynı yatakta demek, onun yatagı bir kösede benim yatagım öbür kösede)..ışıklar sönüyor, ikimizde uyuyacağız..tam uyuyacam adam sigara yakıp içiyor.. delleniyorum amk.. lan uyucaz olum niye sigara yakıyorsun, senin lanet nikotinini içime cekmek zorundamıyım ben..üstelik kış, pencereleri acamıyoruz..

neyse o yıllar geldi aklıma, daha bir cok garip huyları alışkanlıkları vardı ama şimdilik bu kadar yeter..belki ileride tekrar yazabilirim..

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• çok pisti az çekmedim ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Şu an kalıyorum. Çay doldururken ilk önce sıcak su sonrada dem koyuyor:)

0|0
    0|0
  • ayakları it ölüsü gıbı kokardı ama hiç üzerine alınmazdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...