Kapat

Içinizde kaç kişi var ve onlarla konuşuyor musunuz?

içinizde parmak adamlar kadınlar var mı? her biri farklı bir duygu düşünceyi temsil eden.. sizinle konuşup fikirlerinizi değiştiriyorlar mı? Mesela aşağıdaki gibi :):):)

burda oturmuş soru ve cevaplarıma bakıp nasıl toplasam diye düşünürken hüzünlü gözlerlen lırk diye içimdeki park kadınlardan N.Uysal geldi.. N.Fevri çok yorulduya dün inzivada herhalde ki ikisini yanyana hiç görmedim :) pişştt dedi napıyon

Nevin: napim canım sıkkın

N. Uysal : niye kıs ne oldu

Nevin: KS den çıkıyomda .. yazılarımı topluyom işte

N.Uysal : aaa neden niye çıkıyon

Nevin : öyle yaa işte dur şimdi işim var

N. Uysal : kıs ne oldu anlatsana, çok eğleniyodun aylardır, oyalanacak bir şeyler buldunda bizde rahat ettik azcık

Nevin: Sorumu kaldırdılar kızdım çıkıyom

N.Uysal : Kim kaldırdı

Nevin : Yönetim işte

N.Uysal : ne saçmaladın ki gene kaldırdılar

Nevin : yok nan bu sefer gerçekten bir şey yoktu

N.Uysal : Yönetim mi kaldırdı nasıl oluyo o

Nevin : ya işte üyeler var burda benim gibi İsponyoncu :) en iyi ispiyonlayanı mod falan yapıyorlar biri kaldırmış işte

N. Uysal : Neden kaldırmış olabilir

Nevin : Muzur bir soruydu zorlarsan cinselliğe çekilir.. kesin tutucu bir mod rahatsız etti kaldırdı.. yönetimde ok demiş işte

N. Uysal : Yani şimdi sen tutucu bir modu rahatsız ettin diye çok eğlendiğin bir aktiviteyi mi sonlandıracaksın

Nevin : ama N. Fevri dediki

N. Uysal : bibtiret N. Fevri yi, soruma cevap ver

Nevin : ?

N.Uysal : onu azcık daha rahatsız etmek istemez misin

Nevin :? :D:D:D olur ama gene kaldırır

N. Uysal : Kaldırsınnn... tekrar yazarsın

Nevin : yazar mıyım?

N.Uysal : anasını bile bellerisin... şu dün soracağın soru varya :d çok gülmüştük hani

Nevin : ayy evet soramadım :(

N. Uysal : sor sen sor... rahatsız olan kaldırsın... ama bilki kaldırıncada o rahatsızlığı geçmez onun :D çünkü onların rahatsızlığı çok derinlerdeee

Kaynak : Elif Şafak SİYAH SÜT :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...