Içinizde kaç kişi var ve onlarla konuşuyor musunuz?

içinizde parmak adamlar kadınlar var mı? her biri farklı bir duygu düşünceyi temsil eden.. sizinle konuşup fikirlerinizi değiştiriyorlar mı? Mesela aşağıdaki gibi :):):)

burda oturmuş soru ve cevaplarıma bakıp nasıl toplasam diye düşünürken hüzünlü gözlerlen lırk diye içimdeki park kadınlardan N.Uysal geldi.. N.Fevri çok yorulduya dün inzivada herhalde ki ikisini yanyana hiç görmedim :) pişştt dedi napıyon

Nevin: napim canım sıkkın

N. Uysal : niye kıs ne oldu

Nevin: KS den çıkıyomda .. yazılarımı topluyom işte

N.Uysal : aaa neden niye çıkıyon

Nevin : öyle yaa işte dur şimdi işim var

N. Uysal : kıs ne oldu anlatsana, çok eğleniyodun aylardır, oyalanacak bir şeyler buldunda bizde rahat ettik azcık

Nevin: Sorumu kaldırdılar kızdım çıkıyom

N.Uysal : Kim kaldırdı

Nevin : Yönetim işte

N.Uysal : ne saçmaladın ki gene kaldırdılar

Nevin : yok nan bu sefer gerçekten bir şey yoktu

N.Uysal : Yönetim mi kaldırdı nasıl oluyo o

Nevin : ya işte üyeler var burda benim gibi İsponyoncu :) en iyi ispiyonlayanı mod falan yapıyorlar biri kaldırmış işte

N. Uysal : Neden kaldırmış olabilir

Nevin : Muzur bir soruydu zorlarsan cinselliğe çekilir.. kesin tutucu bir mod rahatsız etti kaldırdı.. yönetimde ok demiş işte

N. Uysal : Yani şimdi sen tutucu bir modu rahatsız ettin diye çok eğlendiğin bir aktiviteyi mi sonlandıracaksın

Nevin : ama N. Fevri dediki

N. Uysal : bibtiret N. Fevri yi, soruma cevap ver

Nevin : ?

N.Uysal : onu azcık daha rahatsız etmek istemez misin

Nevin :? :D:D:D olur ama gene kaldırır

N. Uysal : Kaldırsınnn... tekrar yazarsın

Nevin : yazar mıyım?

N.Uysal : anasını bile bellerisin... şu dün soracağın soru varya :d çok gülmüştük hani

Nevin : ayy evet soramadım :(

N. Uysal : sor sen sor... rahatsız olan kaldırsın... ama bilki kaldırıncada o rahatsızlığı geçmez onun :D çünkü onların rahatsızlığı çok derinlerdeee

Kaynak : Elif Şafak SİYAH SÜT :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...