İnce kollarımı nasıl kalınlaştırırım?

kilomun az olmasından ötürü ince kollara sahibim önceden sigara kullanıyordum artık kullanmıyorum boyum 1.80 kilom 57
kendime önümüzdeki 3 ayı kilo almak için ayırdım paramı sadece yemeğe harcıyacağım
size 3 sorum

kilo alırsam nasıl kollarıma ve bacaklarıma gider kilolar

dumbell ile evde kol kası geliştirebilirmiyim 7 ayda?

şınav göğüs kası için yararlımıdır?

zayıflıktan karın kaslarım var 8 tane onları kaybetmeden kas kütlemi arttırmayı planlıyorum kollarımı ve bacaklarımı kalınlaştırmayı düşünüyorum fitnessçilerden yardım bekliyorum teşekkürler

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce kendine dumbell seti alarak başlayabilirsin ondan sonra kol göğüs kanat arka kol bacak bel istediğini çalışabilirsin onunla göğüsü şınav çekerekte çalışabilirsin 7 ayda baya belirgin kol ve göğüs kası yapabilirsin sana tavsiyem yağlı şekerli bir de unlu şeyler yeme bol bol proteinli beslen 3 ay sonra da gainer a başla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• spor yap ..

0|0
    0|0
  • Hocam kas geliştirsen bile kalıcı olmasını istiyorsan protein tozu almalısın ama kilo almak için karbonhidrat tozuda tavsiye ederim doğal beslencem dersen altından kalkamassın sabah en az 5 yumurta öğlen 1 kilo tavuk haftada 1 kilo çiğköfte yiyordu arkadaşım aynı senin gibi 1buçuk seneye anca toparladı tozlar şart

0|0
    0|0
  • Spor yapmadan kilo alirsan o karin kaslarinin hepsi gider kollara gelince kolda iki tür kas grubu var biri Triceps (Arka kol) diğeri biceps (ön) bunlari çalıştırır ve protein ağırlıklı beslenirsen kolların genişler.

0|0
    0|0
  • Youtubedan Savaş Cebeci izlemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • 2ay

Savaş hoca boş bir insan.

• 2ay

Ona buna laf atıyor cenk hoca eşine de laf yaptı karakter 0 Ego lu ona bakacağına Ağır sağlam var kenzo cenk hoca meter mevsimler ertug evrekli.

• 2ay

Steroid kullanan ve kullandığını saklayan kişilere bakmaya gerek duymuyorum. Hepsini toplasan bir Savaş etmezler.

• Bir spor salonuna git hemde hobi edinmiş olursn birde evde yapınca sonunu getiremiyorsn

0|0
    0|0
  • Temiz beslenme ve antreman

0|0
    0|0
  • Sporla aldığn kiloalari dagitabilirsin ben beceremedim sen yap be güzel kardeşim 😃

0|0
    0|0
Yükleniyor...