Galatasaray'ı son maçta nasıl buldunuz?

2-0 Kazandık. Sabri ve selçuğun da takımdan gittiğini görebilirsek daha sağlıklı bir takım kompozisyonu izleyebiliriz diyenlerdenim. 2'si de çoktan miladını doldurdu.

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Galatasaray'ı Son Maçta Nasıl Buldunuz ?

Güncellemeler:
2ay Sabri ve selçuk burak beyefendi ne yaptıysa onu yapmalı ve takımdan gitmeli. Takımın ne kadar rahatladığını ve kendini bulacağını göreceksiniz. Sabri ve selçuk Galatasarayın geleceğine bir zincir. Zincirleri kopardığımızda daha kendini bulmuş ve daha modern bir Galatasaray göreceğimize bence şüphe olmayacak. Hayırlısı olsun.

1|2
4|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın yıldızı Eren Derdiyoktu üstüne katarak futbolunu büyütüyor bu bir gerçek. Gerçekten çok güzel gol attı, yanında bruma çok isteklydi. Sneyderde etkiliydi. Ama yinede eksiklikler var tam oldu bu takım denemez. Biraz daha vakte ihtiyacı var bence, ama haftaları kayıpsız kapatması işin artısıdır.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 22

• Maçın önüne geçen konu Selçuk bence

Form düşüklüğü devam ediyor , sadece paralel pas veriyor bunlar tamam ama arkadaş 21 yaşında çocuk 3 kişiyi geçip penalti yaptırmış, maç boyu gol atmak istediği için hırsla penaltıyı atmak istemiş sen kalkıp hevesini kırıp penaltıyı kullanıyor kaçırıyorsun. Yeri kulübe olmalı

0|2
    1|1
  • İkiside bu takimda kalmali, vefali olmak lazim.. cimbom bu sene toparlanacak ama asil zevkli kisim nolacak bu feneyin hali kismi:)

0|1
    0|0
    • 2ay

Kalmamalı abi sıkıldık artık. Böyle vefa diye diye bu hale geldik. Biz zaten yeterli vefayı verdik, ilgiyi ve parayı tonla yığdık. Şimdi onlar üstüne düşeni yapsınlar ve burak gibi gitsinler.

• 2ay

Takima abi sart..

• Takım dahada iyi olacak bu teknik direktör acemi olabilir ama işini yapıyor kimse orda yatmıyor bunu bilelim yeterli

0|2
    0|0
  • Eren ne rövaşata attı ama ya efsane ya :)

0|2
    0|0
  • Selcuk bu takim icin cok emek verdi onun sayesinde cok mac aldik bukadar nankor olmayin ya ayip su takimin hala. daha en onemli oyuncularindan formsuz olabilir yasli. degil 31. yasinda herkes destek verse yine eskisi gibi. olur bukadar vefasiz. olmayin

0|1
    0|1
    • 2ay

Selçuğa en büyük destek verenlerden biri zamanında benim. Hala vermiyor da değilim ama son 1,5 senedir selçuğu izlemek işkence ve bence burak gibi üstüne düşeni yapıp gitmesi gerek. Artık sıkıldık. Her şeyi aldı. Sevgi, ilgi, para, vefa ve taraftar sevgisi. Misyonu bitti. Ben bunu kastediyorum hemen nankör diye yapıştırmayın.

• iyidilerr

0|1
    0|0
  • Selcuku bende hic sevmiyorum haklisin hele takimda burak varken Ayagina her top. geldiinde buraki aramasina sinir oluodum ama savri iyidir candir bak garibimi kaleye koysan ordada elinfden geleni yapmaya calisir

0|2
    0|0
    • 2ay

Şimdi burağın yaptığını yapıp takımdan gitmesi gerek artık.

• 2ay

Böyle düşüne düşüne bu hallere geldik. Borçlar gırtlağı aştı zor kurtulucaz. Neyse. Sağol.

• 2ay

Sende saol

• sabri neysede selçuk daha değil

0|1
    0|0
  • Maçı izleme şansım yoktu ama iyi gidiyo sonuçlar olarak hadi bakalım

0|1
    0|0
  • Galatasarayı son maçta Nasıl buldunuz..
    Bu soru daha çok kız istemelerinde kullanılan "kızımızı Nasıl buldunuz" 😅😅

A daha çok benziyor..

Galatasaray'a gelince Maçtan felan hiç anlamam

0|0
    0|1
  • Riekernink Bey sihirli bir dokunuş yapamazsa altyapıya iki yıllık sefamiz başladı

0|1
    0|1
  • Selçuğun devre arası çine kakalanması gerekli.

0|1
    0|0
  • keşke yenilsediniz :D En büyük fener diye bagırın ulan

0|0
    0|1
  • Eren, Sneijder ve Bruma maşallah çok farklı oyuncular.

0|1
    0|0
  • kazandığı sürece sorun yok

0|1
    0|0
  • Daha iyi

0|1
    0|0
  • İdare eder

0|1
    0|0
  • Maşallah 👍🏻👍🏻👍🏻

0|1
    0|0
  • iyi buldum. bruma ve eren'i çok beğendim. sabriyi bilmem ama selçuk'a biraz daha şans verilmeli

0|1
    0|0
  • bence herzamankı gıbıydı

0|1
    0|1
  • Fenerbahceliyim ama eren neydi be abi. Ilk haftadan beri attigi goller. Tam bir santrafor. Simdi soyle nir sorun var. Yazin oyunculara yukleme yapılıyor. 2 veya 3. Haftadsn sonra aciliyorlar iyice. Eren acildi. Bayagi formda fakat tumsezon bunu kullanabilecrk mi? Yoksa saktlik bveya fiziki dusme yasayacak mi? Bunlar da onemli. Burda bizim antrenörlere is dusuyor ama mac sonunda yenilenme calismasi bile yaomiyor oyuncularimiz. Bilemicem yani

0|1
    0|1
  • Podolski ve De Jongunda oynamasıyla Galatasaray daha iyi olacaktir. Bruma Eren, Sneijder ve Tolga iyidi

0|2
    0|1
Yükleniyor...