Eren Derdiyok Milli Takımda oynasa beşiktaşlı forvetlerden daha çok iş yapmaz mı? Ne düşünüyorsunuz?

adam gol makinesi :p Milli Takımda oynasa beşiktaşlı forvetlerden daha çok iş yapmaz mı? Ne düşünüyorsunuz?

• Evet Milli Takımda faydalı olur
    70% (7)72% (18)71% (25)Oy Ver
  • Hayır böyle iyi Milli takım
    30% (3)28% (7)29% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay keşke bir imkan yaratılsada Eren gibi futbolcular milli takımda boy gösterse hem milli takımın gol sıkıntısıda çözülmüş olur öteki türlü hep 10 kişi eksik oynuyoruz katkıları yok zararları var bjkli forvetlerin ne zaman ki iyi oynarlar o zaman forma verilsin MİLLİ TAKIM YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR kimse kusura bakmasın
2ay ErenDerdiyok

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun çok kaliteli oyuncu.

0|1
    1|1
    • 2ay

gerçekten iyi oyuncu GS de kendisini buldu keşke isviçre millitakımı yerine bizde oynasaymış

Kızlar Ne Diyor 1

• Terim yıllarca galatadaki çöp oyuncuları aldı ona sesiniz çıksaydı keske gökhan zan bile devamlı çağrılıyordu semih i oynatmasa bile alıyor

0|3
    1|3
    • 2ay

biz nediyoruz sen nediyorsun bu zaten meselalı bir soru çünkü şu an için böyle bir şeyin gerçekleşmes zor ama adam iyi oynuyor ve milli takımda görünen bir sıkıntı var güncellemede yazdım milli takım yan gelip yatma yeri değildir katkısı olmadan ısrarla oynatmak saçma bu bjklileri katkı yaparlar o zaman alırlar formaları yoksa eksik oynuyoruz hep yazık milli takımaa ondan sordum

Erkekler Ne Diyor 9

• Beşiktaşlı forvetler derken? :)
    Milli takımda 10 tane forveti mi var Beşiktaş in

Ereni Beşiktaşla kıyaslamak? Sanırım Beşiktaş kiskanilmaya devam ediyor

Aslında anlıyorum gizli Umuttan sonra o forvette kim oynasa boyle mutluluk normal tabi :)

1|2
    1|5

0|1
    1|0

0|1
    0|1
  • Adam türk değil

0|1
    0|0
    • 2ay

çifte vatandaşlığı var ama milli takım olarak isviçreyi seçti ama mesela dedim oynasa daha faydalı olur gibime geliyor forvet ve gol problemimizi çözerdi yani

• 2ay

Eren cenkten kaliteli zaten cenk mecburiyetten forvet

• 2ay

öyle evt haklısın

• Nasil oyniycak aciklasana biraz 😃

1|1
    0|0
    • 2ay

şu anda milli takım olarak isviçreyi seçti ama mesela dedim oynasa daha faydalı olur gibime geliyor forvet sorununu çözer ve gol problemimizi çözerdi yani o açıdan

• isviçrede oynuyor bilmiyomusun sen. ?

0|0
    0|0
    • 2ay

yordumlarımı okusaydın aşagıda bildiğimi bilirdin
      ben soruyu gerçekten yükselen bir grafigi oldugu için sordum ve gerçekleşseydi katkısı çok iyi olurdu milli takıma o açıdan sordum yoksa bu bjkli futbolcuyla zor yani katkı sıfır adamların ne zaman katkı yapar o zaman giysin formayı ona lafım yok ama milli takım yan gelip yatma yeri değildir bence top oynayan alınsın

• Eren Derdiyok çöp
    Enes ünal ya da Cenk daha yetenekli

0|0
    0|1
    • 2ay

enes ünal iyi ama cenk milli takımda çöp senin deyiminle yazıyorum

• öyle bir şey olmaz ama katkısı çok olurdu bu bir gerçek öteki türlü boş boş dolaşıyor katkı sıfır ha oynamış ha oynamamış :(

0|1
    0|1

0|1
    1|0
Yükleniyor...