Cevabının benım ıcın cok onemlı

bır ınsan sızı hıc aramaz sormaz ama yanına gıdıncede gozlerının ıcı parlar cok ılgılenır sevınır sık sık gel derse bunun anlamı nedır ? numara oldugu halde aramaz ama yanına gıdınce sankı senı beklıyor gıbı

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Telefonda konuşamıyodur benim gibi yüz yüze konuşmak jest ve mimikler çok önemlidir telefonda bunları karşı tarafa hissettirmek çok zordur o yüzden aramaktan kaçınıyodur ki kesin öyledir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Otoriter bir yapisi var ayagina gelmek istemiyor olabilir.

Kontoru yoktur :)

Sanalliga karsi olabilir ne yasayacaksak yuzyuze diyen biridir.

Seni arayip istekli gorunmek istemiyordur.

Canini sikacagini seni daraltacagini dusunuyodur.

Bir cogunu daha yazabilirim cunku ucu acik bir durum

1|0
    0|0
  • Yani hoşlanıyordur ama aşık olmamıştır . tanımadğım için yanlış bişi söylemek istemiyorumda kendini özletmek de istiyor olabilir.

1|0
    0|0
  • sana açılamıyordur duygularını hissettiklerini söylemekte zorluk cekiyordur ve senden ters bir cevap veya hayır kelimesini duymaktan korkuyordur.

1|0
    0|0
  • Dediğini çok yaşadım :) Yaz tatili boyunca hiç aramayan sormayan bir kaç kız okul zamanı beni görünce yüzlerinde bir gülümseme oluyor hemen. Hatta aynı ortamda başka bir kızla konuştuğum zaman hemen trip atarlar "Sen zaten onlarla konuş ilk benim yanıma niye gelmedin?" falan diye :) Beni gördükleri her yerde de selam verirler yanıma gelirler ama dediğim gibi tatil zamanı hiç arayıp sormazlar :)

0|0
    0|0
  • hiç yoktan iyi dir mantığı uzaklaşın bence

0|0
    0|0
  • anı yaşayanlardan varlığım yokluğun pekde önemli değil yani gibi

0|0
    0|0
  • sen ne kadar arıyorsun peki?

0|0
    0|0
  • sıkıntıdan patlıyo tavla atacak birine ihtiyacı var o.o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bunun adı ten uyumu;)

0|0
    0|0
  • Utangaçtır, açılamıyordur.

0|0
    0|0
  • sende uzun süre yanına gıtme bakalım ne olcak

0|0
    0|0
    • tamam :))

• sonra paylas merak ettım:) ama bı erkek hoslanıyorsa sureklı ıltıbat halınde olmak ıster

• Kendini kandırmacadır bence.

0|0
    0|0
  • kontörü yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...