Erman Kılıc Galatasaray'da

Galatasaray Sivas'ın basarılı hücum oyuncusu Erman Kılıc ile presip anlasmasına vardı.İmzaların önümüzdeki günlerde atılması bekleniyor.

Erman Kılıc transferini nasıl buluyorsunuz ?

• Çöp Transfer
    17% (1)33% (5)29% (6)Oy Ver
  • Kaliteli bir Yedek olur.
    33% (2)60% (9)52% (11)Oy Ver
  • Hamit'İn yerine İlk 11 oyuncusu olur.
    50% (3)7% (1)19% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• B'yi işaretledim. iyi çalışırsa ilk 11'i dahi zorlayabilir, ki Fatih hocaya emanet sonuçta. en azından şu an takımımızda bulunan birkaç futbolcudan çok daha fayda sağlayacağı kesin.

Erman'a burun kıvıran varsa bence yanılıyor. geçen sezonun gol ve asist ortalamasına açıp bakabilirsiniz.

ayrıca garip bir şekilde bize karşı hep iyi maçlar çıkarmıştır. bir de Antalyalı kaleci Ömer vardı böyle; diğerlerine oynamazdı ama bizim maçlara gelince aslan kesilirdi :)

hayırlı olsun Galatasaray'ımıza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayırlısı :)

1|0
    0|0
  • Olmasını istediğim transferlerden biri..

Olursa memnun olurum.. Orta saha olmasına rağmen forvete koysan oynicak cinsten bir oyuncu.. Dur bakalım kesinleşir inş..

0|0
    0|0
  • pozitif buldum.

0|1
    1|1
  • kaliteli bir yedek olur başarılar kendisine:)

0|0
    0|0
  • Hayırlısı. Ama daha kesin bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Hamit'İn yerine İlk 11 oyuncusu olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alacağımız her oyuncu Dünya yıldızı olacak diye bir kural yok yerli piyasası bu kadar kötüyken Bonservissiz Erman iyi bir transferdir

0|1
    0|0
  • 11 e giremez

0|0
    0|1
  • iyi bir oyuncu bence şimdilik iyi bir yedek gibi görünüyor ama bileklerine hakim bir oyuncu gs nin kanat ı için iyi olur

0|0
    0|0
  • Borsaya bildirdilerse kotü...:D

0|0
    0|1
  • Galatasarayda yedek oyuncu yoktur imparatorun en büyük özelliğidir bütün futbolculardan en çok verim almayı çok iyi başarıyor hayırlısı olsun iyi oyuncu katkı sağlayacağına inanıyorum ama daha resmi bişe yok galiba

1|1
    0|2
  • Kaliteli bir Yedek olur.

0|0
    0|0
  • iyi transfer ama yedek olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...