Parası için zengin yaşlı biriyle sevgili olan bir kızın olsa ne yaparsın?

Parası için zengin yaşlı biriyle sevgili olan bir kızın olsa ne yaparsın?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• vazgeçirmeye çalışırım yoksa reddederim.evlat sahibi olma duygusu belki duygusu başkadır ama yinede kabullenemem .

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• ayırırım hayatını karartmasını istemem

0|0
    0|0
  • herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın

0|1
    1|1
  • Evlat bu sonucda atsan atılmaz satsan satılmaz

0|0
    0|2
  • vazgeçirmeye çalışırdım güzellikle..

0|0
    0|2
  • ahlak timsali olmam tabii ki. fakat bunun gereksiz bir çaba olduğunu ve getirisinden cok götürüsü olacağını ona gösteririm.

0|0
    0|2
  • Allahhh korusunnnn... Rezillikkkk...

0|0
    0|2
  • o benim kızım olamaz derim ve ona çok kızarım sevdiği biriyle evlenmeli

0|0
    0|2
  • Iyy iğrenç lan.

0|0
    0|2
  • Ben böyle bir evlat yetiştirmemeye calısırım.. hersey ailede bitiyor bence.. ama böyle bir sey olursada yalnıs yaptıgını sonunda o anlıcaktır zaten bir sey dememe gerek kalmıcaktır..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Bildiginiz parasini, vizitesini verip duduklediginiz kadinlardan kat kat daha cirkin olan faaliyet ceşidini anlatan onerme. aradaki fark sunun gibidir:

elindeki mali fiyati belli olarak kiralayan ve binbir yalan dolan ile daha bastan acik cek ile satan. niye ki, o da mal o da mal.

Fahişeler bu işi zorunda oldukları için başka seçenekleri olmadığı için yapar genelde işi çok sevdiklerinden değil.bu tür evliliklerde ise adam parasını vermekte ömür boyu bir kadını satın almakta kadınsa vücudunu vermekte ömür boyu para sahibi bir insan olma sıfatını satın almakta ve her iki taraf da bunu gönüllü yapmaktadır.adam bu tür bir alışveriş için yıllarca para biriktirmekte kız da bu tür bir yatırım için yıllarca "en değerli hazinesi" ni (bekaret)saklamaktadır

bile isteye hatta güle oynaya aile eş dost desteğiyle yapıldığı için o*luktan daha tiksinilesi bir eylemdir bence

0|0
    0|2
  • Kızım asla öyle yetişmiş biri olmayacağından bu tür şeyler yapmaz. Sorunun cevabını verebilmek için oldu da yaptı diyelim. O zaman konuşur vazgeçirmeye çalışırım, karşı çıkarım.

0|0
    0|2
  • İnsanlar para için her şeyi yapar olmuş şu devirde ama ben olsam bu durumun içinde direk evlatlıktan red ederim.

0|0
    0|2
  • para için evlenmeyecekte ne için evlenecek hiçbiriniz yalan söylemeyin şimdi paşa paşa kabul ederdiniz işte para bu para:)

0|0
    0|0
  • dua ederim.

0|1
    0|1
  • Para be kardeş

ne yaşlandırır nede çirkinleştirir

paran varsa kaybetmezsin

ALLAH büyük konuşmayım ama herhalde evlatlıktan red ederdim

0|0
    0|2
  • Çok yaşlı ise takdir ederdim. D: