Bu gün ne söylemek isterdiniz ?

Sizin birşey söylemenizi istediler herhangi bir konuda istekde olabilir siz ne söylemek isterdiniz ?

Ben.

1-Bugün dünyanın hiçbiryerinde hiçbir kimse zulme uğrmasın, hiç bir kurşun sıkılmasın, hiç biryer bombalanmasın, hiçbir orman yakılmasın isterdim. siz. ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemdeki insanların dostane birbirlerine sarılmasını, çevresindeki ülkelere bakmalarını şayet birbirimize düşman olarak kısaca öteki olarak baktığımızda başımıza nelerin gelebileceğini herkeze söylemek isterdim. Bu ülke ne senin ne benim bizim derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sana hiç yalan söylemedim, hiç değişmedim. Eğer memnun değilsen, yani, sana yetemiyorsam;*ip gidersin!

0|0
    0|0
  • Taksim diyorum,Gezi Parkı diyorum,Allah cezanızı versin diyorum.sabah sabah sinir olmamak elde değil.

0|0
    0|0
  • Kasıtlı olarak beni üzen kim varsa benim yaşadıklarımın on katını yaşasın :))) :p

0|0
    0|0
  • Keşke olmasaydı :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insanların koyunluktan çıkmasını diliyorum!

0|0
    0|0
  • Senin dediklerin iyi güzelde olanaksız şeyler istiyorsun

dünya tarihinde bu saydıkların olmadan sadece 1 ay filan sürmüş

yani dogal denge bu galiba dünyanın

ve malesef bizler bu denge öyle alışıgki bu gun olan şeye öfkemizi bir kac saatte atıp hic birşey olmamış gibi davranıyoruz ve ondandır ki hep arkası geliyor

0|0
    0|0
  • 1: Hiç bir müslümana kursun eziyet tecavüz zorlama yapılmasın isterdim lakin müslümanlığın kaderi bundan ibaret..

2:dostlarıma - bırakıp gidene-arkadasıma dıcem

Herkesi ait olduğu yerde görmek ne güzel, efendiyi makamında, iti çöplüğünde...

0|0
    0|0
  • temenni lerin güzel.ama insanın görevi dünyayı ve tabiatı dürtmek yapcak bişey yok keşke olmasa

0|0
    0|0
  • herkese Günaydınnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...