Evli ve mutsuz olup buralarda takılan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evliyım ama mutsuzum , ilişkimizde heyecan kalmadı dıyen muhabbet etmek ıstıyorum dıyen erkeklerın cevaplarını goruyorum bazı sorularda. Onlara şunu sormak ıstıyorum: mutsuz olmanın sebebı evlılık müessesının kötu olması mı yoksa evlenırken dusunmeden tasınmadan sırf evlılık olsun dıye sevmeden evlenmen mı? evlılıgın cıddıyetıne, kutsallıgına ınanmıyorsan oyle ıse neden evlendın de dıger ınsanları da mutsuz edıyorsun? gibi sorular..sormak ıstıyorum. Evet arkadaslar pekı sız ne düşünüyorsunuz mutsuz, evlı ve arayıs ıcınde olan ınsanlar hakkında?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• aşk maşk geçer ama millet saygı yı bitirmemek diyo. saygıyı kaybetmişlerdir onlar bence

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• erkekler mi sadece arayış içinde

daha çok kadıncıklar zengin kocaları ayartma çabaları hergün izliyoruz burdan?git işine beeeeeeeeeeee

0|0
    2|0
  • burdan anneme babama selam göndermek istiyorum :D

1|1
    1|1
  • zaten evlilik tek taraflı olacak bir şey değil ama günümüzde evlilik artık sıradan bir olay olarak gözükmeye başladı bende evlenmek istiyorum ama benden hoşlanan beni seven benim de onu sevdiğim sıcak bir yuva arıyorum ...

0|0
    0|1
  • Monotonluktan kaynaklanıyor hep

0|0
    0|0
  • evliyim mutluyum zaman oldurmek icin takiliyorum

0|0
    0|1
  • Silik karaktersiz insan nitelendirilmesi yapilabilir evlenmek de hak boşanmak da gidip boşanıp istediği haltı yesin.

0|0
    0|0
  • Evsizim parkta kalıyorum. Bide arada buraya takılıyoruz.

0|0
    0|0
  • onlar hakkında hiçbirşey düşünmüyorum...umrumda değiller...evlenmeselermiş...

0|0
    0|0
  • bekarım..

ama kendimce düşüncem erken evlilik ya da ne bileyimmm fazla basmıyo kafamm

0|0
    0|1
  • Evlilik müessesesinde aileyi mutlu edecek eşlerin kendileridir, heyacanı yaratacakda onlardır. Mesele aslında o değil gösterilen şeylerin daha cazip gelmesi ve arayış içine girmelerinden kaynaklanıyor bu erkek veya bayan farketmez. Bize gösterilen yaşatılmak istenilen şeyleri yaşamaya çalışmamızdan kaynaklanıyor. Biz bir piyonuz anlayacağınız

0|0
    0|0
  • evliyim ama mutsuz olduğum için burda değilim. yanlız evlilik zordur iyi tartıp girmek gerekir. belkide insanlar dertlerini paylaşacak birilerini aradıkları için buradadır bahsettiğin kişiler. kimseye anlatamadıkları şeyleri burada değişik insanlara anlatıp bir rahatlama arıyorlardır.

0|0
    0|0
    • hangı derdını anlatıcaksın? kımsede bulunmayan cok nadır dertler mı sızdekıler. işin garıp tarafı da herhangı bırılerıne de degıl hep genc kızlara dert anlatası gelıyor bu adamların .

• valla ben kimseye dert anlatmiyorum derdim de yok cok sukur. genelleme yapiyosun sen. o genc kizlara dert anlatanlarin bir derdi yoktur emin ol demekki bu sekilde yaklasmaya calisiyolar. demek istedigm bende evliyim cok sukur bahsettigin kisilerden degilim

• ben evlı degılım evlenmeyıde düşünmüyorum.çünkü erkeklerın ve kadınların %90 ı afedersınız sex için evlenıyorlar.başka bı amaçları yok...yok evıme geldiğimde yemegım hazır olsun yok çocuk dogurayım dogurtayımda çocuk sevelım bunlar fasa fiso.cinsellikte heyecan kalmayıncada mutlu olmuyorlar.iki cinste başka arayışlar içine giriyorlar.çok gördüm arayan neyse..

0|0
    0|1
  • evsizim ama sen de kabul et evlenince kurtadama dönüşüyorsunuz!

0|0
    0|1
    • etsen de etmesende sende öylesin kuzum

Kızlar Ne Diyor 4

• bende bir evliyim burada çetleşmek veya birini tanımak amacım yok.evlilikte çıkmaza girdiğimde kızdığımda veya mutsuzluk yaşadıgımda tabi evliligim için söylüyorum. sorunumu paylaştığım oldu ve herseferindede evlilirden cevap istedim .evli bayan ların ve erkeklerin samimicevapları göremediğim bir bakış açısı olduğunu gösterdi eşimin beni anlamadığını düşündügüm bir soruda evli erkeklerin verdiği cevaba bakınca benim eşimi anlamadığımı ve haksızlık ettiğimi anladım bu sitede sorulan sorulara herkes yorum yapmayıp ceveplamasını istediği zümre ceveplarsa gayrı ciddi olmaz

0|0
    0|0
  • Onların yüzünden bizde mutsuz kategorisine giriyoruz anasını satiim.Evli olduğumu öğrenince kesin mutsuzsun ondan burda takılıyosun diyorlar ne ilgisi var arkadaş işsizim sadece vakit öldürüyorum :))

0|0
    0|0
  • ne kadar ileri görüşlü olursak olalım yaşadığımız şeyin içinde nasıl bir şey bizi bekliyor bilemeyiz.

0|0
    0|2
  • bencede birbirini yeterince tanimadan sadece evlenmis olmak icin, evde kalmamayim kuskusu ile yapilan evlilklerde mutsuzluk yasaniyor... söyle düsün magazada birsey görüyorsun cok hosuna gidiyo satici sana dur paketlisi de var getireyim diyor ve aliyorsun... sonra eve gelince paketi aciyorsun ve bir bakiyorsun paketin icindeki senin begendigin sey degil bambaska birsey... biriyle aksamlari 1 saat kafe de takilmak ile bir ömür gecirmek arasinda büyük fark var...

1|0
    0|0
Yükleniyor...