En uzun antreman zamaniniz nekadardir?

en uzun kac saat antreman yaptiniz? ben dun ilk kez 3saat yaptim gece yatarkende korkunc ruya gordum acaba alakasi varmiydi bence olabilirdi beynim catliyacak gibiydi cunku. sizin rekorunuz kac?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yuzmede 8 saat hic sudan cikmadan yuzmuslugum var. En fazla 10 dk dinlenmisimdir ki o da suda... onun disinda da fitnessta ortalama surem 2 saat. Bazen 2.5 a çıkardığım oluyo

0|0
    0|0
    • benimde 2.5saat ortalama sadece o ekstra 30dk beni mahvetdi

• Aşırı zorluyo cunku bunyeyi...

En İyi Erkek Görüşü

• Ne sporu yapıyosun bilmiyorum ama fitness falan yapıyosan 3 saat çöpten başka bişey değil her kas grubu en fazla 45 dakika çalışmalı

0|0
    0|0
    • fullbody 2.5saat birsey bilmiyon konusma

• Fullbody temel kas kütlesi için kullanılır detaya girdiğin zaman yapamazsın mesela triceps 3 başlı bir kas hepsine birer hareket koysan en az üçer set 9 set yapar ondan sonra orta göğüs alt göğüs üst göğüs bicepste uzun baş kısa baş tepe hareketi sırtta iç sırt kanatlar alt sırt ön kol bacak baldır karın yan karın hepsini detaylı olarak kaç saate yapacaksın ileri seviyelerde? Ya da tamamlayabilir misin? Hepsini beslicek kadar beslenmene güveniyo musun?

• okadar faso fiso excersize gerek yok compound movements + birkac isolations yeter

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben antreman yapmam

0|0
    0|0
  • 2 saat vücut geliştirme , üstüne de 2 saat crossfit antrenmanı yapıyordum eskiden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...