Bir insanın dışardan bakıldığında içine kapanık biri olduğunu nasıl anlarsınız?

Hangi özelliklere göre insanların içine kapanık olduğunu anlayabilirsiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• çekingen olur. çok yorum yapmaktan kaçınır bide şunu söyleyebilirim en iyi arkadaşlar içine kapanık insanlardan çıkar çünkü onlar öyle herkesle konuşmaz seninle konuştuğu gibi sende senin onun için özel olduğunu hissedersin bu da mutlu eder insanı tabiki

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• beden dili... oturuşu, kollarını bağlayışı, ses tonu, bakışlar vs. hepsi kendini belli eder. *detaylı yazacağım. ama anlatması baya uzun sürer. :) netten bir bak, bu tarz yazılara.*

0|2
    0|0
  • beden dili en önemliside çok konuşmaz derdini paylaşmaz çok fazla sosyal hayatı yoktur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok düşünüp az konuşuyorsa içine kapanık olduğunu söyleyebiliriz. Genel anlamda bu yargıya hepimiz varabiliyoruz. Ama bu henüz anlatacak değerde birini bulamayışındandır. Bir insanı anlamak ile anladığını sanmak arasında büyük fark var.

0|2
    0|0
  • Dışarıdan anlaşılmaz. Yolda dimdik yürüyüp kendinden çok emin gözüken insanların arasında da içine kapanıklar var, biliyorum tanıyorum. Sohbet ile anlaşılır. Eğer herhangi bir konuda hep bir yere kadar konuşup orada bir set çekiyorsa, duygu ve düşüncelerini komple açmıyorsa, "bu kadarını sunuyorum, daha fazla yaklaşma" mesajı veriyorsa içedönük derim

0|0
    0|0
  • Tipinden kısa ve net.

0|0
    0|3
    • Ne alaka?

• Tipten derken tipsiz olanlarımı kastediyorsun?

• Hayır. Tipinden duruşundan kalkışından konuşmasından anlatabilyomuyum ?

• Böyle bakarken sizden gözlerini kaçırır genelde çok bişeylere karışmaz vs

0|0
    0|1
Yükleniyor...