3.köprünün ismi ne olmalı?

3.köprünün ismi Yavuz Sultan Selim köprüsü olacakmış..Sultan Recep Tayyip Erdoğan köprüsü nasıl olmadı hayretle karşılıyorum..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• köprü veya koprunun ısmını bılemem de koprunun orda temel kazılarından cıkanları merak edıyorum sonucunda orrda bır yasantı oldu evvelıyatında bu cıkan tarıhı eserler ne oldu ? :D zaten cıkan o hazıneyle bunun gıbı 10 tane daha kopru yaparlar uskudardakı gıbı :)

0|1
    0|1
    • Marmaray arkeolojik kazı nedeniyle 2 sene gecikti yapımı..Arkeologlar köprünün yapımınıda geciktirebilir..Marmaray kazısında çok şey bulunda ilk çağa yönelik..

• okadar çok takibinde bulunmadım ama kazı işlerinle urasdımdan biraz bilgi sahibiyim o koprunun kuruldugu yer hakkında.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanuni Sultan Süleyman olsa çok daha hoş olabilirdi

0|1
    0|1
  • Köprünün kendisi olmamalı.

0|2
    1|1
    • Saatlerce trafik çekmek, 30 dakikada ulaşmaktan daha zor geliyorsa o zaman bir sorun var demektir bence.

• *daha mantıklı olacaktı pardon.

• rant kur çal ... başka bir isim düşünemiyorum: D

0|1
    0|1
  • Cok sevdiginiz. O vatana millete cok yarari dokunan(!) Partiniz basa gelince, kendisi koyar istedigi ismi. Tabi memleketi yemekten(gecmiste milyonlarca ornegi vardir) millete yol, kopru, demiryolu yapmaya firsat kalirsa.

Mesela Inonu koprusu der. Hani su 12 adayi satan, paradan Ataturk resmini artan, Israil devletini taniyan, Hitlere saygi gosterisinde bulunan Inonu :)

0|0
    0|0
  • Mustafa Kemal köprüsü, ama Yavuz Selim secilecek galiba oda olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...