Sevdiğini Sandığınız Sizi geçekten Sevmemişse

1. sevdiğini Sandığınız Sizi geçekten Sevmemişse tepkiniz ne olurdu

2. 4 yıl biriyle beraberlik kuruyosunuz ve onun sonunda boş olduğunu öğreniyosunzu ne yapardınız nasıl bir intikam düşünürdünüz

3. Aynı ofiste çalışan birine aşık oldunuzmu ya da herhangi bir iş yerinde çalıştığınız birine

4. Okuldasınız tenefüse çıktığınız Sevgilinizle Tam Bişey sölicekken Zil Çaldı söliyemediniz yarım kaldı Ama o an sölemek istediniz cesaretinizi toplıyıp Ne yapardınız

5.sevgilinizin Canım sıkldı dediğinde aklınıza ne gibi şeyler Gelir neyapmak istersiniz çok değişik Bir şey yapmak isteseniz

6.bu sorum kızlara :D okadar büyük çantanın içinde ne taşıyosunuz kendinize eziyet değilmi bu görüyorumda koca koca çantalar bu sıcakta hiç rahatsız olmuyomusunuz ne taşıyosunuz okadar =) merakımı giderirseniz teşekkür edicem şimdiden saolun =)

Not: Düzgün Cevaplar Verin lütfen

Güncellemeler:
başka Fikri Olan ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 1. Sevdigim insan beni sevmemis bunu ama ayrildikdan sonra anladim,tepkim olamadi üzüntümle sinirimle tek basima savasdim,hak etmedigim bir aciyi yasatti bana,agir sözler kullandim kendisine karsi (küfür degil)

2. iki senemi aldi benden cok sevdigim ve en cok güvendigim insandi kendisi

ayrildigimizda intikamlar düsündüm oda ayni aciyi ceksin dedim,o benim tek bedduam dedim ve almanyadan cikip türkiyeye kapisina gidip onu vurmayi bile düsündüm ama 36 senede hapise girmeye degmez :)))) intikam beddua dogru yol degil bence,evet aci büyük ve insan kendine yediremiyor neye ugradigini sasiriyor ama allah deyip gecmek gerekiyor,kimsenin hakki kimsede kalmaz ve eninde sonunda herkes gereken hesabini verecektir...

6. vallah bu sorunu gercekten sana cevaplamak isterdim ama bunu bende merak ediyorum,cünkü ben canta tasima aliskanligimi seneler öncesi biraktim parayi cebe anahtari cebe telefonda yanimda cikar giderim,fazla birsey alacaksam arabaya atarim ya da yengemin cantasindan faydalanirim :D

0|1
    0|0
    • :D:D:D 1. 2. 6. :D sıkılmşsın anlaşılan sorularımdan :D ancak 3 soruya cevap verdiğine göre :D

• Uyuma ben uyuyormuyum niye sen uyucakmisin :D ben yatarken uyursun :D

• burda yatak reklamları çıkıyor o yuzden uykum geldi yaniii :D:D:D:

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• 1.Çok ağır laflar etmiştim küfür hakaret dışında tabi

2.Intikam bence saçma bir düşünce eden bulur adaletli bir dünyadayız

3.Çalışma hayatım olmadı

4.Gidip söylerim bir iki dakika geç kalmakla birşey olmaz

5.Imkanlara bağlı arkadaşları toplayıp paintboll oynayabilirdim

6.Dudak nemlendiricisi,ayna,el kremi,kulaklık,kağıt mendil,ıslak mendil,not defteri,kalem,yedek toka,analtarlık,kardelen kart,cüzdan,sakız ve bazen atıştırmalık yiyecekler ya da su

0|0
    0|0
  • Sadece Gülerim ya :D

0|0
    0|0
  • Oda onun ayıbı yapıcak bişey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 Ayrılırım. Erkeğin tek varlığı onurudur.

2. Yokluğum zaten yeterli bir intikam .

3. Hayır :)

4. Derslerine gider hocaya bir palavra bulur not bırakırdım sevgilime.

5.Genelde kızdırırım . Kızgın kimsenin canı sıkkın olamaz :)

6. Dıt dıt dıt dıt sistem hatası algılandı. Hata ayıklanıyor... Hata bulundu ... Kadınları anlamaya çalışılmış.

0|1
    0|0
    • sadist bir yapın var ya sana süprzi varsa :D ya ogün senin doğum gününse kutlamak için pasta yaptırdıysa sana bir cafede :D ozaman nasıl bakıcan ki yüzüne :D

• Zaten sevmedigine emin olmadan fevri davranmam :)

• 1- sanmak benim huyum değil emin olmadan ilişkiye başlamam

2-intikam ufak hesap 4 yılın hatırı var

3-hayır olmadım

4-söylemem merak etsin kudursun

5-canı ne istiyorsa onu yapardık

0|2
    0|0
Yükleniyor...