Günün hangi saati spor yapılmalı?

Ben akşamları gidiyorum ne kadar doğru bilmiyorum :D

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Spor Hocası olarak şöyle söz edeyim. Sabahları spor yapman daha iyi olur. Metobolizman daha hızlı çalışıyor sabahları iyi bir spor yaparsan sonucunu görürsün. Eğer akşam gibi gidiyorsan ya da akşam üstü gibi gün içinde öğün veya yemek yediysen ağır bunlar metobolizmanı yavaşlatıyor sende ne kadar spor yapsanda işe yaramıyor olarak görebilirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hmm Sabah spor salonu 10da açılıyo daha erken olsaydı keşke

• 2ay

Sorun değil sizde metabolizmanızı hızlandırıcak öğünler tüketebilirsiniz. Fazla ağır ve katı yiyecekleri tüketmedende çalıştırabilirsiniz. Örneğin bol su içerek, Yeşil çay tüketerek vs. Sağlıklı ve keyifli antremanlar.

• 2ay

teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kilo falan vermek istiyorsan gergin farklı saatlerde çünkü aynı saatte gidince insan vücudu buna alışıyor ve extra bir iş yapmadığını düşünün yağ yakmıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Aç karnına yapılması iyi değil diyolar
    Bende rüyamda yapıyorum

1|0
    0|0
  • Sabah

0|0
    0|0
  • İnsan saat 5-7 arasında enerji patlaması yaşıyor. En iyi saatler bence 7 gün gidiyorum yaklaşık 2 veya 2.5 saat sürüyor kendimi parçalıyorum sinirimi atıyorum mis. Tabi bide maddiyattan dolayı bırakmasaydım iyiydi

0|0
    0|0
  • Sporun saati olmaz sen yeter ki iste.

0|0
    0|0
  • Ben aksam ustu

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdam önce koşmak direk yağları yakar ama günüm ilerleyen saatlerinde koşarsan önce karbonhidrat sonra yağları yakar

0|0
    0|0
  • ben genelde öğleden sonra spora gidiyordum

0|0
    0|0
  • Ne kadar erken o kadar iyidir.

0|0
    0|0
  • Sabah sporu

0|0
    0|0
  • 5 vakit

0|0
    0|0
  • yaw Bilmem ama sabah çok sarar :D spor

0|0
    0|0
  • sabah erken saatte yapman daha iyi metabolizma çalışmaya başlıyo sabah yaparsan akşama kadar metabolizma çalışması devam ediyo fakat sabahları yapmaya zman yok akşamda olur yani sabah akşam en iyisi😊

0|0
    0|0
  • Ben de ya sabah ya akşam

0|0
    0|0
  • Sabah ya da aksam :D

0|0
    0|0
  • Akkşam kaç gibi

0|0
    0|0
  • Sabah bnce

0|0
    0|0
  • gündüz 7 de

0|0
    0|0
  • sabah sporu seks iyi gider

0|0
    0|0
  • Sabah hafif yapcan aksam ağıd

0|0
    0|0
  • İkindiden sonra

0|0
    0|0
  • Spordan sonra istek sende de oluyomu

0|0
    0|0
  • sabah saatlerinde

0|0
    0|0
  • Saat 1 ile 4 arasi cok iyi spor icin hem ogle yemegi saatine geliyor spor işe yaramis oluyor

0|0
    0|0
  • sabah ac karnına kosular yapılabılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...