Belden incelmek?

belimin 10 cm kadar incelmesini istiyorum. neler önerirsiniz? spor ve diyetle ortalama ne kadar zamanda incelir?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• panpa benim bel 2 ayda 6 7 Cm inceldi ama ağır Fitness yaptım kardiyo agirikli ama 2 güne bir ağırlık idmanda vardi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vücut tipi başta önemli mesela benim verdiğim kilo belimden gider o yüzden hayatımda göbeğim olmadı diyebilirim. belim soğan halkası kadar olduktan sonra ancak kalçadan falan verebiliyorum. seninde böyleyse işin kolay ama elma tipsen sadece göbekten alıyosan mekik çekmen, kesinlikle şekerli şeylerden uzak durman lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor+ diet.

0|0
    1|0
  • Sen. incelmezsin

0|0
    1|0
  • az ye cocugum

0|0
    1|0
  • yuvarlan çayır aşağı

0|0
    1|0
  • 10cm cok büyük bir rakam nerden baksan en az 18-20 kilo vermelisin.

0|0
    0|0
    • 2ay

50 kiloyum, boyum 165 20 kilo verirsem ölürüm ;)

• 2ay

masa başı işte çalışmaya başlayınca kalınlaştı. görüntüme bakınca kimse inanmıyor ama daha bu sabah aç karınla ölçtüm.

• 2ay

www.dailymotion.com/.../x2nhua4_bel-inceltme-egzersizleri-nasil-yapilir-english-subtitle-gym-stick-twist-dumbell-side-bend_sport bu hareketlere ilaveten sana önerebilecegim hareket. ayakta dur ve tam bel hizana gelebilecek bir cisim koy sonra ayakların sabit kalıcak sekilde basını o cisimin asagısına indirmeye calıs yani japonların selam verirken yaptıgı hareketi defalarca yapmaya calıs bunlar faydalı olucaktır.

• benım uzmanlık alanım gel lisete vereyım sana yeter

0|0
    0|0
  • ben ramazan ayında diyetlede birlikte ditey dediysem şekeri ekmeği kestim ekmek hiç yemedim birde spor yaptım 9 cm inceldim belden

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Simdi 1 beden yani 2 cm incelmek icin 3 4 kilo falan vermek lazim. 10 cm icin en az 15 kilo vermelisin o halde (Yada 20) .. Bu da sıkı bir diyetle ve egzersizle en az 3 ay demek.
    (3 aydan az bir zamanda bu kadar kiloyu vermeye kalkmak hem cok sagliksiz olur hem de bir sure sonra daha fazlasini geri alirsin)

1|0
    0|0
    • 2ay

50 kiloyum, boyum 165 :)

• 2ay

belden kilo alıyorum ama love handle denilen yanlarda hiçbir şey yok :D 2 sene önce 60-62 idi. işe başladıktan sonra kalınlaştı.
      en ince yerden ölçtüm bilmiyorum yanlış olabilir :/

• 2ay

En ince yerden olctuysen dogrudur. Canim egzersiz yap mekik cek bol bol

• hulahop çevirmek. bel bölgesinde inanılmaz işe yarıyor.

1|0
    0|0
  • Az yiyerek spor yap

0|0
    1|0
  • Biraz genetik kanka

0|0
    0|0
  • Mümkün oldukça belini hareket ettir ve korse tak

0|0
    0|0
  • Fitness dans yap kesinlikle inceliyor😊