Turuncu mu siyah renk mi hangisi daha çekici ?

Beyler dalın gelin içeri. bayanlarda girebilir sıkıntı yok yanlış anlaşılmasın:) Aracımı boyatmak istiyorum Pearly turuncu şeklinde buyurun buda link aynı bu şekil renkteki gibi olacak herkes çok yakışır dikkat çeker boyatmalısın diyorlar sizce nedersiniz ?

Bence süper ben bugün görüşmeye gittimde adam aracın resımlerını cekıp bilgisayardan önizleme olarak gösterdi. dükkanda bile hastasıyızz dedeee diye bagırdım :D sizler nedersiniz ? Genel araştırma yapıyorum.. ! Keyfe keder boyatıyorum yanii...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• O arabaya binilmez şeker niyetine yalanır=/

Sevmedim, siyah bence.

0|0
    0|0
    • Benim hoşuma gitti bilemiyorum dünya kadar renkler var daha güneş ışığını görünce Mora bürünen pembeye bürünen falan filan da ben bunu tercih ettim.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben olsam siyah alırdım. daha ağır duruyor. sarı biraz taksi gibi.

0|0
    0|0
    • Şuanki rengine ellemeyimmi yani ama ne renkler var ben bunda karar verdim ama keyfe keder boyatıcam zaten.

• turuncu kotu durmuyo ama o arabanin beyazi guzel olur yaaa

0|0
    0|0
    • Canlı olarak görsen birde daha bir sempatik tatlı duruyorr. adam gösterirken bile hastasıyız dede diye bağırdım o derece :D ama beyaz cok klasik duruyor benım gozumdede :/

• klasik ama asil duruyo ama boyle cokta agir degil sunroof yok dimi yazilisini bilmiyorum da bide sunroof olursa spor duruyo bir tik daha

• Sunroof mevcut aracımda. M kasa zaten. :D

• aynen turuncu süper olur

0|0
    0|0
  • Siyah renk.

0|0
    0|0
  • Siyah daha guzel.

0|0
    0|0
    • Gız yok bıktım aynı rengi görmekten daha farklı şeyler arıyorum. böyle millet baktımı aaa farklıymış diyebilsin yani :D ama şöylede düşünüyorum yarın öbürgün evlenme muhabbeti çıkarda mıletın sığır anlamaz hastalıktan falan zibidi diye damga yapıştıracak diye korkuyorum işin açıkcası siyahtata kalma fikrim var.

• Erkege siyah yakisir. :)

• Diyosunnn caydım gibi zaten böyle kullanırız bizde yapcak birşey yok :D

• Pembeye boyat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aracın rengiyle olmaz o işler ama siyah olmalı erkek adamın aracı :D

0|0
    0|0
    • O işler ? onu anlamadım ? yok şuan siyah zaten aracın rengi renginden yana sıkıntı yokta. kafama soktular p.cler ondan dedim :)

• yok şimdi ben sürekli borusanda bakım yaptırıyorum tabi orada beklerken BMW fanatikliği pek yok genelde 520 740 m6 lar falan..geçenlerde ankarada şaşmazda cam değişimi yaparken arkadaşın araca yanda dükkanda Efe BMW diye bir servise girdim..E46 M3 vardı bide E90 şanzuman yaptırıyolardı..E46 cı anlata anlata bitiremedi aracı E90 cı sadece dediki "arkadan bak kardeş araçlara hangisi daha hantal görünüyo" diye..e46 daha çökmüştü..neyse hoşuma gitti araç hakkında konuşmakta ordan biliyorum e46 cıları

• Tabi tabi borusana ugrayan bir adam fanatiklik yapmaz. ama ugradıgın yer dikkatini çekerim. Şaşmaz bu işin profları yani :D şimdi herkes arabasını öve öve bitiremez bende överim şahsen. değeri 40 bin Tl olan aracımşu ankafadan 80 bin verseler satmam neden 2002 model araca biniyorum böyle temizlikte kimse bulamaz garim okadar söyluyorum gram boya yok garaj arabasıydı aldıgımda.. 10 bin TL değerinde alpine müzik sistemi döşedim gerisini saymakla bitmez zaten.

• siyah tabi kiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • araç kaplamayı dene bence pişman olursan çıkarırsın

0|0
    0|0
  • Bence turuncu..

0|0
    0|0
    • Demi reis m görünümlü zaten benim araç. şimdi birde boyatırsak dahada bir tatlı durur diye düşünüyorum.

• Aynen öyle. Heryer siyah araba dolu. Bi farkı olsun. Albenisi oluyor turuncu görünce arabayı :)

• Aynen üstadım benım gibi düşünen işte biri dahaa :D bıktım siyah araç görmekten ben farklı olsunki sattıgımız zaman keyfe keder diyebilek :)

• Siyah arabalar hoşuma gider genelde, siyah iyidir.

0|0
    0|0
  • Siyah

0|0
    0|0
Yükleniyor...