Sizin sevgiliniz bunu yapsa napardınız ne düşünürdünüz?

sevgiliimin amcası gelmiş baska bir şehirden neyse aradım tam onlar gelmiş on dk sonra mesaj atcam ararsın dedi tamam dedim tam 4 bucuk saat geçti aramadı mesaj atmadı daha şimdi çağrı attı bende keyfin yeni yetti demek boş zamanlarında yalnız kaldıgında aklına geliyorum hll spr dvm :D hayırlı işler snaa yazdım ne mesaj atttı ne aradı bidaha amacı ne bunun ya :@ ! yakında askere gitcek birde farklı şehirlerdeyiz aylık beraberliğimiz var.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sanırım başka işler çeviriyor baksana cevap vermediğine göre umrunda değilsin adamın seven erkek böyle yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşanmışlıklar arttıkça pekişen ilişkilerden eksik bir tarafı oluyor uzak mesafe ilişkilerinin. Belli zamanlarda biraraya gelip, sarılıp koklaşmak yetmeyebiliyor her zaman…. hiç bir zaman…!

Araya mesafelerin girdiği, girmek zorunda olduğu beraberliklerde en çok yaşanan sorunlardan biri ayrı geçirilen zamanın nasıl değerlendirildiği sanırım. Başka yerlerde, bambaşka insanlar ile yaşananlar zamanla kıskançlığa doğru giden endişeleri beraberinde getiriyor. Görememek, yanında olamamak can sıkıyor, bu ruh hali sevgiliye yansıtılıyor… ve aslında çokta sevdiğimiz insanın kalbini kırıveriyoruz…!

Her ne kadar sonuna kadar yararlansak bile teknolojiden, sesi bile daha bir mekanik gelir insanın karşısındakine. Onun parfümü bizim tenimizde farklı durur, sürüp kolumuza sabaha kadar koklasak yetinemeyiz. Uzakta olduğunda sevdiğimiz, yalnızlık sarar tüm duvarlarımızı. Ne neşe neşe olur, ne hüzün yerini bulur. Yaslanıp omzuna iki satır anlatmak istersiniz… olmaz… Yan yana gelindiğinde yetmez zaman, saatler an olur… Önceden yapılmış planlar son bulur. Sadece durup gözlerine bakmak istersiniz.

0|0
    0|0
  • Akraba ziyaretleri. baslamis dolayisiyla onlari birakip seninle vakit gecirmesi abes kacar ama bu durumu izah edecek bir sms dahi atmamasi sorumsuzlugunu gosteriyor. Konuyu uzatmamak icin ya da kâle almadigi icin cevap vermemis. Bence ustune dusme zaten daha yenisiniz eger seni istiyorsa mutlaka donecektir...

0|0
    0|0
  • senin sinirli olduğunu anlamış üstüne fazla gelmek istememiş bence geçerli bir sebebi vardır. seni seviyosa eğer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şehir dışından amcası gelmiş sonuçta, sorun etmez, abartmazdım. Laf lafı açmıştır, fırsatı olmamıştır ya da unutmuştur. Ben takmam pek öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • bazen gerçekten çok anlayıssız oluyoruz oluyoruz dıyorum bende dahılım:) ya bı dınle neden arayamadıgını sankı dunyanın merkezı sensın cocuk ıkıde bır arıcak

0|0
    0|0
  • Müsait değildir belki bu kadar büyütecek bir şey göremedim ben.

0|0
    0|0
  • Bu tribe ben de cevap vermezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...