Hayalleriniz neleeeer:)

her insan uyumadan önce bir şeyler hayal eder bir şeyler düşünür. sizin hayalleriniz nedir? ayakları yere basan gerçekleşmesi mümkün hayaller mi? yoksa uçarı,gerçek hayatta olamayacak hayaller mi?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• küçük yaşlarda hayaller büyüyor büyüdükçe ufacık kalıyor sorada kayboluyor..şuan en büyük hayalim evereste tırmanmak..ama mümkünse yanlız..ve olacak..

1|0
    0|0
  • Ben genelde uyumadan önce gün içinde yaptıklarımın doğruluğunu yanlışlığı düşünür ve yanlış yaptığım şeyler için hayıflanır ertesi gün için plan yapmaya çalışırım. Uçsuz bucaksız hayal kurduğum yıllar çocukluğumda kaldı. Artık hiçbir şey saf ve masum değil hayallerimizde. Sanırım büyüdük.

1|0
    0|0
  • Ayazın,la beni tehdit etme angara

hayallerimi yaksam ağustosu yaşarsın

1|0
    0|0
  • hayal kurmam ama tabıkı nacizane link

link

0|0
    0|0
  • bi sarışınla bodrum da ölmek

0|0
    0|0
  • Eski kız arkadaşım şu an ne yapıyor... Acaba bir gün yeniden...

1|0
    0|0
  • senin gibi güzel ancak daha akıllı bir kızla evlenebilmek ve bir kızıın olmasını çok istiyoru nedense.

0|0
    0|0
  • gerçekleşebilecek hayaller...umarım 2014 başlarında hayata geçiriyorum...

0|0
    0|0
  • sporumu yaptım 8 saat uyumam lazım ve şuan uyuyamıyorum sinir oldum.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak en büyük hayalim biliyorum zor bişey ama işte hayal kurmakta yasak değil ki :(

0|0
    0|0
    • bu kadar melankolik olmayın amaaa. hep diyoruz elbet vardır bir dolu tarafı

• ya bırak bir seferde boşuna bakayım ağız tadıyla genelde hep görmezden gelirim boş kısmını

• hepsi masal canım yaa :))) bugatti veyron, villa yat kat filan bide sevdiğim kız amaç onu rahat ettirebilmek ama nerdeee ...

0|0
    0|0
  • antrenörlük okuyup türkiyenın en iyi antrenörlerınden olmak istiyorum en buyuk tek hayalım bu bir tane daha var ama o uçarı gibi unutamadğım eski sevgilimle evlenmek:)

0|0
    0|0
  • Gerçekçi ve büyük hayaller kurarım.

0|0
    0|0
  • hayal kurmayan varmıdırki

0|0
    0|0
  • eksiklermi nasıl düzeltirim..mesleki anlamda tabiki..evleneceğim kızı hayal ederim..:)

0|0
    0|0
  • en büyüğü milletvekilliği.ufak hayaller peşindeyim anlayacağın

0|0
    0|0
  • Hayallerim hayal oldu ve onunla beraber gitti... :((

0|0
    0|0
  • bir ağaç evim olmasını çok isterdim ben. özel mülkiyet anlayışım o zamanlardan gelişmişti.

0|0
    0|0
  • lucassian kürsüsü bir elime geçirsem ahhhhhhhh

0|0
    0|0
  • düzgün hiç ama hiç günah işlememiş bir kız bulup onunla butun günahlara olmasada birazına girmek :) çitfler arasında olur böyle şeyler :D

0|0
    0|0
  • sürekli bir kızlı ya da bir kadını becermeyi hayal ediyorum.

0|0
    1|0
  • Ergenken kurardık hayalleri artık gerçeklerle yatıp kalkıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hukuk fakültesi :/

0|0
    0|0
  • Denizin ortasında evim olsun istiyorum, biliyorum çok zor ama hayal işte.

0|0
    0|0
Yükleniyor...