Nasıl eriticem arkadaşlar yardım edin?

Boyum 1.61 kilom 53. Belimden yukarısına baksanız 40 kilo dersiniz belimden aşağısına baksanız 60 dersiniz. Bu konu beni rahatsın ediyo artık, bacaklar kalçalarım çok fazla nasıl eriticem ya

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Youtube de agir saglam diye bir kanal var onu izleye bilirsin ya da spor salonuna gidemiyosan evde yataga veya kanepeye arkani donup sag bacagini koyarsin aşagi egilip kalkarsin hem bacaklar gelişir kaslanir hemde erir kalçayada etkisi var tabi bir digeride sag bacagi one atip sol bacagi kirip diz kapagini yere degdireceksin sonra sag sol diye gidicek yatak odasindan mutfaga gez dur boyle ikiside iyi hareket ee birde koş tabi :) saglikli gunler

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardiyo çalış. Kalça ve üst bacak egzersizlerine yoğunlaş.

1|0
    0|0
  • Yediklerinden birazcık kısman mesela 2 tabak yiyorsan 1 tabak ye yarım ekmek yiyorsan çeyreğin biraz daha azını ye sakın çok az yiyerek vermeye çalışma ve günde 1 buçuk 2 saat civarı hızlı yürüyüş yap 1 haftada 1 kilo falan verirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

Belden ustu 40 fibi demiştim doğal olarak goğuslerde 75. Zayıflarsam oradan veririm diye korkuyorum

• 2ay

önemli değil spor yapmaya başla ağırlık çalış zaten kaslar kızlarda hiç büyümez denecek kadar az büyür. Spor yapan bayanların fizikleri çok güzel oluyor.

• 2ay

Tamam tekrardan teşekkurler

• bölgesel egzersiz yap

1|0
    1|0
  • spor yap duzenlı

0|0
    1|0
  • Kalça zaten önemli olanı erkek arkadan bakınca gözü doymalı

0|0
    0|0
    • 2ay

Sırf sizin gibi abazalar yüzünden eritmek istiyorum

• 2ay

Ne abazazı kardeşim fiziksel mükemmeliği kalçalar memelere ve ince bel sağlar o yüzden örnek vermek için dedim insanca abaza diyosun

• 2ay

Gelmişsin burda erkeklerin arkadan bakınca gozu doymalı diyosun sonrada ne abazası diyosun heralde beynin g. tunle yer değiştirmiş.

• Ne güzel işte

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana göre değil. Pantolon giyerken rahatsız oluyorum uzun tişört giymek zorunda kalıyorum

• 2ay

Nasıl giyineceğimi sanamı sormam gerekiyomuş Allah Allah neyse bidahakine sana sorarım. Hey allahım ya

• 2ay

Buraya sormak için yazıyorsun. İstediğim gibi cevaplarım

• Kalcan kac beden

0|0
    0|0
  • Baswn kalça erimez maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...