Öyle bir geçer zaman ki Berrin karakterinin yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Diziyi izleyenler bilir. İzlemeyenler cevap vermesin zaten :)

Berrin karakterinin yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Bir tarafta aileniz var. Bir tarafta geçmişte yaşanan ama bitmeyen bir aşk var.

Eski aşkınızın peşinde mi koşardınız? Yoksa evlilik kutsal bir müessese mi derdiniz?

(gizli kullanıcı de get burdan)

1|0
94

En İyi Kız Görüşü

• ailemi seçmezdim ki seyrici daha çok ağlasın, kahrolsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç izlemiyorum ki ben o diziyi ...ama okuduğum yorumlardan fikrimi söliyim ..sevmediğim bir adamla zaten evlenmezdim .Ahmet'i bırakmazdım ...

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum. Kafadan atmak istemiyorum. Çünkü insan başına gelmeden bilemez fakat Berrin gibi ayrılmak zorunda kalsaydım da zzorla evlenseydim. Büyük ihtimal zorla evlendiğim adamı terk ederdim.

0|1
    0|0
  • ahmet ile yüzleşirdim sanırım...o evliliği neden yaptığımı sorup duruyor açıklardım...beni anlar yada anlamaz...sonrası olur yada olmaz ama onun için yapılan fedakarlığı bilmeli...

aynı şekilde hakan ilede...evliyiz ama hala ahmeti seviyorum...sana zaten manen ihanet ediyorum...artık beni duygularımı azad et...bu evlilik zorla oldu isteyerek değil..demesi lazım...istemediği birinden çocuk yapması en büyük hatası..

1|1
    0|0
  • ya şu berrine uyuz oluyorum yazık değil mi ya çocuk yapmasaymış o zaman. beyinsiz

1|1
    0|0
  • Eski aşkım ve çocuğum

0|1
    0|0
  • Evlilik kutsaldır.

0|1
    0|0
  • aşkımın peşinden koşardım

0|1
    0|0
  • İkisini de defederim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tabiki gerçekten sevdiğim kişinin peşinden giderdim, zorla evlendiğim kişiyede yok onla aramızda bişey yok bilmem ne diye yalan uydurmazdım. çıkar delikanlı gibi gerçek duygularımı söylerdim. zaten o evlilikte zorla yapılmış bir evlilik.

0|1
    0|0
  • Evlilik kurumu bireyin önüne geçmemeli. O kurum, içindeki bireyi bitiriyorsa kendi de biter. Ben her zaman bireyi, kurumdan önce tutmuşumdur, eski aşkın yolunda ölmeli ^^ Kim tutar seni berrin, hadi koş!

0|1
    0|0
  • Ben Berrin kocası yerinde olsam, zaten kafasında başka birisi olan kızla evlenmezdim. Hadi beni geçtim, çocuğunu bile düşünmeden eylemlere giden bir evli kadınla bir gün evli kalmazdım. Saçma salak bir karakter, dizinin kendisi gibi.

0|1
    0|0
  • reyting için her yol mübahtır.berrinin 3. bir kişi ile ilişki yaşaması sürpriz olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...