Aynı anda intihar eden 4 kardeş hakkında düşünceleriniz?

Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum hepsinin birden alfa olmasının imkanı yok...İçlerinde en baskın karakter mi acaba zorladı bu duruma? Ya da aynı anda karar alıp mı intihar ettiler garip bir muamma sizin görüşleriniz neler arkadaşlar?

Bu arada kardeşleri o halde bulan kişinin de psikolojisi bozulmuş şokunu atlamamış...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Haberlerde izlediğim kadarıyla en küçük kardeş hepsine sözünü geçiriyormuş zaten. Annelerine olan bağlılık saplantı derecesindeymiş. Daha önce de denemişler zaten.

Tanıyan biri daha var aileyi, babalarının arkadaşlarından biri. Çocuklarının çok farklı bir yapıda olduğunu söylemişti.

Planlı fakat daha önce engellenmiş bir intihar bu. Çok acı...

0|1
    0|0
    • işte o dediğin alfa karaktere sahip acaba bunamı hepsi uydu alkollülerken ?

• Sanırım...Sözünü geçirebiliyormuş ve daha önce de böyle bir teşebbüsleri olmuş zaten...

diğerleri de uymuştur..

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bu haberi okudumda izledim de annelerine çok düşkünlermiş hiçbirinin arkadaşı bile yokmuş varsa yoksa anneleri düşünsene hayatta tek bi kişi var sevdiğin güvendiğin hayatın onun üstüne kurulu bi kişiye kim bu kadar anlam yükler hayatını onun hayatına adapte ederse olcağı bu zaten zaten 4ude aynımış 4ününde tek varlığı annelerimiş hap içmişler olmamış en sonunda aşmışlar kendilerini hep intihar girişimleri aynı anda aynı dakikada olmuş yazık olmuş ama

0|1
    0|0
  • Açıkçası bu olayın bir intihar olduğuna inanamıyorum. Yani 4 kardeş, 4 farklı odalarda! İnsan oğluyuz, ölüm kapıyı çaldımı hangimiz korkmazki? Elbette biri caymak istemiştir. Veya bir kardeş nasıl kardeşinin ölmesine öyle izin verebilir ki? Böyle bir anlaşma yapılamaz bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok üzüldüm bu olay benide biraz harap etti beni

0|0
    0|0
  • allah kimseyi böyle durumlara düşürmesin içinde olmadan yorum yapmak çok zor

0|0
    0|0
  • duymadım bunu. hayat şartları zor gelmiştir. ya da intihar süsü vermiş olabilirler

0|0
    0|0
    • Dünyadan haberin yok senin :) Biraz pc başından kalk gazate filan oku tv izle be kardeşim :) 24 saat sitedesin :D

• aynen yaa. kafa dağıtmak için uğraşıyorum benim derdim bana yetiyo o yüzden fazla alakam yok öyle haberlerle

• bende fazla bakmıyorumda bu olay bakılmıycak gibi değildi ya sorusunu bile sormazdım zaten..

• Ben her ihtimalin düşünülmesinden yana soruşturulmanın sürmesini diliyorum. KahramanMaraşta genel olarak buna benzer çok ölüm olayı var ama bu vakada 4 kardeşin toplu olarak ölümü ile sonuçlanmasının perde arkasında bir sebep muhakkak vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...