Paranın saltanatı varsa senin neyin var ?

Sevgili kardeşlerim, saygıdeğer arkadaşlar; "Paranın Saltanatı Varsa Senin Neyin Var ?"

Siz evleneceğiniz zaman sizi hangi özelliğinizden dolayı alsın, eş yapsın ki karşınızdaki ? Söyler misiniz ?

Bu arada Level II olmamda emeği geçen tüm saz ekibinden arkadaşlara teşekkürlerimi sunarım. Saygı ve selamlarımla.

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Paranın saltanatı varsa, benim de sevdiğim adamla yediğim yabani ekşi eriğim var.

Ve emin olduğum diğer gerçek; yanında seni mutlu hissettiren insanlar varsa zengin zenginliğinden, fakir fakirliğinden utanır. Mühim olan hissiyat zenginliği Sem:)

1|2
    2|4
  • Benim güzel rüyalarım var. Bazen diyorum diziye ni çevirsek adsfsgdfhg

0|1
    0|4
    • once upon a time dan hallice durumum. bir akademisyen adayı bu saatte niçün uyumuyor? :)

• sevenin Allah ı var daha ne olsun:)

0|1
    0|4
  • Parasiz bir hayatta mutlu olamam. Cok para beklentim yok karsimdaki adamla duzenli bir isimiz olsun kazanalim yiyip icip gezip giyip tozalim. Su para olmadaan kuru ekmekle bile sevdigi adamla mutlu olabilenlere imrenmiyor degilim ama beni mutlueden bazi seyler var bunlarda parasiz olmuyor ama karsimdaki adamdan beklentim yok. Esit sartlar imkanlarla bir hayata merhaba desek yeter. Asdfgjasdlh

Kisa dip not kira

0|1
    0|4
  • Garbın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar,

Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var.

1|2
    0|4
  • Paranın saltanatı varsa benim de param var :)

0|1
    0|4
  • yinemi sen yaaaaa

1|0
    0|6
  • Demek 2. level :):) Sevindim. En sonunda şeytanın bacağını kırdın. Umarım bu sefer sitede uzun süre kalırsın.

1|2
    0|3
    • Senin arkadaş listende yokum

• Defalarca atılmana rağmen yılmadın usanmadın işte azmin zaferi. Tebrikler.

• hertürlü evişini itinayla bedava yaparım sigorta bile istemem ben idare ederim eşim kazandığıyla kendi üzerine daire alsın araba alsın gıkım çıkmaz

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 18

• paranın saltanatı varsa benimde param var gardaş..

0|2
    0|4
  • Tkp sloganı değilmiydi bu ? '' Paranın saltanatı varsa, halkın Tkp'si var '' ( Tkp yanlısı değilim 3 Mayıs seçimlerinden sonra, sokaklarda görmüştüm )

0|1
    0|4
  • paranın saltanatı varsa bizdede gemi kazanı gibi yürek var hacı bu arada level ıkı olmussun senı tebrık edıyorum ve basarılarının devamını dılıyorum artık bı baklavanı da yerız

0|2
    0|4
  • bir ürünün bile tanıtımı için bile reklam parası lazım

Yani paran olmadığı zaman seni tanıma ihtiyacı duyulmuyor. İstiyorsan bir cevher ol ne fayda adam seni tanımak istemiyor ki

0|1
    0|4
  • Kaçıncı hesap oldu Sammy Jenkins?

1|1
    0|3
  • saltanatım var. tebrikler semuli adam olcan sen

0|2
    0|4
  • abi yine güzel bir soru ile karşımızdasın.hemen 5 puanını takdim ediyorum...sorunun cevabına gelirsek paradan daha değerli birşeyim yok :( ama üzülme abi... ;''paranın saltanatı varsa halkın tkp'si var'' sloganı geldi aklıma :p

0|1
    0|4
  • Her insana verebileceğim bir Güven ve kolay kolay kimsenin kimseye veremeyeceği bir Dostluğum vardır...

0|1
    0|4
  • Yumruklarım...

Tekmelerim..

Küfürlerim..

0|1
    0|3
  • Sevdiğim insanlara oldukça değer veririm.

0|1
    0|3
  • gömleği değiştirmişsin azizim bu esnada ben karahan xx

0|1
    0|4
  • Vay Level 2 Tebrikler :)

0|2
    0|4
  • zalimin zulmü varsa mazlumun allahı var !

0|2
    0|5
  • paranın saltanatı varsa onun peşinden giden perişan hayatım var

0|1
    0|3
  • paranın saltanatı felan yok benm için bişi ifade etmiyor. ahlakı guzelse bir insanın odur salltanatı

0|1
    0|3
  • Milyonlarca doğmamış ordum var

0|1
    0|3
  • Zalimin zulmü varsa mazlumunda ALLAHI var

0|1
    0|3
  • Gemiciklerim

0|1
    0|4
Yükleniyor...