Aykut Kocaman'ın gitmesi iyi mi oldu?

Aykut Kocaman nın gitmesi hakkında ne düşünüyosunuz ?

• Çok üzüldüm keşke gitmesydi
    57% (4)35% (6)42% (10)Oy Ver
  • İyi ki gitti
    14% (1)35% (6)29% (7)Oy Ver
  • Fenerbahçeli değilim
    29% (2)30% (5)29% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl üzüldüm anlatamam çok kelimesi bile yanında zerre kalır o kadar diyim sana :(

0|2
    0|2
    • aynen daha kaç kişi gidicek bu takımdan

• evet ya keşke gitmeseler diyeceğim selçuk şahin mehmet topal bekir irtegün gibi oyuncular var İnşallah onlar gitmez

Erkekler Ne Diyor 19

• Kimisine göre iyi kimisine göre kötü.. Ben GS liyim ancak aykut hoca bizi arada çok kızdırsada aziz yıldırım içerdeyken bu takımın ayakta kalmasına sebep en büyük etkendi ve fenerbahçeli yani sonuçta. Mesela ben guızayada çok üzülmüştüm oyundan çıkarken taraftar yuhlamış yedek kulübesinde ağlarken içim eridi neden böleyim bilmiyorum ama bide rüştü gol yedikten sonra üzülürdü ya hani o yüzündeki masup ifadeye çok üzülürdüm..

0|1
    0|0
    • Alex aykut kocaman burak ıldırım fenerbahçe bu sene çok kötü bir sene geçiriyor

• Aykut Kocaman´ın Ünal Aysal ve İbrahim Hacıosmanoğlunun açıklamalarından sonra İstifa etmesi düşündürücü keşke istifa etmeden şu saha dışı olaylarınıda açıklasaydıda ne kadar gerçekçi olduğunu görebilseydik kendisi yenildiği her maç sonrasında gereksiz ve Sahte açıklamalar yapıyordu

0|1
    0|1
  • duygularım iyi oldu diyor (basın toplantısındaki sözleri); mantığım keşke kalsaydı diyor. iyiydik böyle.

0|0
    0|0
  • benim için fark etmiyor

0|0
    0|0
  • :) Fenerbahçe taraftarı kurban kesmiş demin bir yerde gördüm. Valla Galatasaraylı olarak farketmez insan tarafı iyi olduğu için üzüldüm. Bi yerde iyi oldu diyorum çünkü Aykut başta olsaydı kesin kesin Şampiyon olmak zorundaydı. Yeni Hoca falan derken biz Şampiyonluğu götürürüz :)

0|0
    0|0
  • acaba istifasını faxla mı verdi ;D

0|2
    0|0
  • bence gitmemeliydi yeterince türk hocalara gereken desteği veremiyoruz değerlerimize sahip çıkamıyoruz

1|0
    0|0
  • fenerli değilim ama gitmeseydi seviyorduk onu :D

0|0
    0|0
  • tilki o tilki dönüp doşalır geri geli başkada bişey demiyorum koca fc klübü onamı kalmışta kendini idebi naza çekiyo

0|0
    0|0
    • nerelere getirdi fenerbahçeyi

• görevi o zaten o parayı alıyosa karşılığında emek vermesi gerek bunu her hoca yapar yapmak zorunda

• tamamda sen final kapısında döndürebilirmiyidin 30 yıldır alamadığımız kupayı aldırabilirmiyidm herkezin harcı değil kusura bak

• gitmemesini isterdim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi çok iyi yerlere getirdi nekadar tepki alsada. gitmeseydi güzel olurdu ama yenilik herzaman şart. üzüldüm ama elden ne gelir.

0|0
    0|0
  • FARKETMEZ ama mal oyun sistemi vardı fakat bence başarılıydı istikrar iyidir teknik adam konusunda bknz. İMPARATOR.

0|0
    0|1
  • #StayWithUsAykutKocaman

0|1
    0|0
  • gitsin tatil yapsın biraz yoruldu

0|0
    0|0
  • yok be. o varken yeniyorduk feneri az çok.

0|0
    0|1
  • Aykut kocaman istifa etti..

Şimdi galatasaray düşünsün...

0|0
    0|1
  • çok iyi oldu çokda güzel oldu tamam mı :)

0|0
    0|0
  • bi deyim vardır iki ucu boklu değnek diye.tamda bu olaya uyan laf.yerine gelecek kişi çok önemli..

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu gitmesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fenerbahçeli değilim ama çoğu fenerli bu duruma sevinmiş.

0|0
    0|0
  • yetişkin bir aykut kocaman senede 2 defa istifa eder.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli değilim..

Ama gitmesi bence iyi oldu.. Fenerde gidecek daha bir sürü isim var.

0|0
    0|0
  • Fbli değilim,fb için kötü oldu.

0|0
    0|0
  • fbli değilim,ama bence adınıza kötü oldu.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli değilim

0|0
    0|0
  • tüh çok üzüldüm :D

0|0
    0|1
  • iyi olmuş gitmesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...