Ey Osmanlı ' nın Torunları , bugün kimler ataları için dua etti , gözyaşı döktü ??

Ben şahsen bol bol dua ettim halen dahada ediyorum.

Peki ya siz ?

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmasın Göz yaşlarım inançtan.

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu soru altında ki tüm cevaplara baktım ve insanların ne kadar yanlış bilgilerle dolu olduğunu gördüm

benim doğrularıma göre yanlışlardan bahsetmiyorum

tarihin sadece ilgi çeken kısımlarını kendilerine pusula edinmişler

bi taraf dini kötülüyor bir taraf atatürk ü

Ne atatürk ü ilah yaparım nede Atatürk e dinsiz derim

benim liderim Atatürk tür

Osmanlı torunuyum

ve çok şükür müslümanım

4|4
    1|7
    • Bunu bir anlatamadık:)

• güveniyorum sana kardeşim ahaha

• Ben okudum yazdığını :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Göz yaşı dökmedim, dua da etmedim..

1|6
    4|3
  • Aynen panpis hala agliyorumgozlerim sisti falan cenem yoruldu dua etmekten. Onlar olmasaydi belkideşu anbi gavurun evladiydim. / Gerci simdide yari kurt yari ermeni evladiyim. ^ ^

3|7
    1|3
  • Klavye duaları da başladı demek. İlginç. Onlara çok minnettarız onda sorun yok da, bunları burda yazmak tuhaf geldi bana.

1|3
    0|1
  • Osmanlı torunu olmayı kabul ediyorsam cumhuriyet çocuğu olmayı da kabul ederim.

Gözyaşı dökmedim

Ama bu dünya adına daha iyi neler yapabilirim onu düşünüyorum.

4|3
    0|0
  • Osmanlı padişahlarının ruhlarının yersiz beton yığınlara isimleri verildiği için çok rahatsız olduğunu söyleyebilirim.

1|2
    0|2
  • Birde ön yargısız bir dinliyelim.Osmanlı nasıl biriymiş.size anlatılan nasıl biriymiş.Yalan söyleyen tarih utansın diyorum.Ve tarihini bilmeyen utanmadan dalga geçenlere Allah akıl fikir versin diyorum.

0|1
    0|0
  • Nankörlerle dolu bir ülkedeyiz.Bu ülkeyi bize hediye eden herkes nur içinde yatsın.Sen de gözyaşı falan diyip abartma herkeste aynı duygusallık yok dalga geçer dururlar.

1|3
    2|8
    • O zmanlarda Kur 'an ışığında yürümek Kur' an a olan bağlılıklarını düşündükçe mutluluk gözyaşları döküyorum.

• Beni boşver sizin ne kadar insan olduğunuzu görüyoruz ben de burda bana nankör diyene nankör diyorum siliniyor siz yaparken iyi biz yapınca sorun oluyor.Asıl sizi insan yerine koymakta hata hadi eyvallah

• Gözyaşı falan dökmedim ama Fatih Sultan Mehmet ve o zaman mücadele veren herkese minnettarım.

560. yılı, İstanbul'un fethedilişinin.

0|2
    0|2
  • link demin unutmuşum

0|0
    0|0
  • müslüman olduğum için torunları olmayı reddediyorum.

1|6
    1|4
    • onlar müslüman değilmi ?

• Onlar senden daha müslüman,hadisi şerife nail olmuş bir padişahın torunlarıyız biz sen kimin torunusun meçhul.

• he.

Erkekler Ne Diyor 16

• dinlemediysen tavsiye ederim: link

her satırdan şifret nefret akıyor

kalemler bölücü tohum ekiyor

ekranlar salyalı pislik kokuyor

uyan türk evladı uyuma uyan

30 kupona alınmadı bu vatan!

ihtilal yaparsın gençleri asarsın manşet atarlar

nü resim yaparsın topa tutarlar

hangisini saysam katar katarlar

demokrasi,laiklik,insan hakları

örtüyle başladı ilk yasakları

'irtica' geliyor son tuzakları

görüntü kemalist aslı komunist

hesaplar çok ince tam oportonist

bunlar hem yalaka hem kapitalist

ATATÜRK maskesi işin yapısı

ATATÜRK'e kurban olsun hepsi

bizim ulan memleketin tapusu

2|3
    0|2
    • Hakkaten Atatürk'e kurban olsunlar.Atatürk kadar dine saygılı biri var mıydı? Bir subay trende bir yolculuğu sırasında namaz kılıyor.Bunu bir milletvekili Atatürk'e gidip namaz kılıyor yanlış falan filan diye anlatıyor.Atatürk milletvekilinin trenden indirilmesini emrediyor.Ve sonraki seçimlerde aday olmasını engelliyor.

• Ben bütün bildiklerimi anlattım gerçekleri görmek istediklerinde yazdıklarım orda.Onlar da kendileri bilir cannabisim:)

• aklıma bile gelmedi

4|7
    2|3
  • Ben Osmanlı torunu değilim birader. Hanedan mensubu dedem yok. Sizin varsa bilemem.

3|5
    1|3
  • Dua etmedim ama minnettarım hepsine, Soruda direkt cahilleri sorsan bu kadar net sonuç elde edemezdik soran tebrikler...

2|2
    0|0
  • caniler için dua etmiyorum

2|7
    1|3
    • Zorda kalana kucak açtığ için demi caniii.

• ben savasa karşıyım arkadas hiç bir neden insanların olmesini haklı gosteremez..senin düşüncene göre osmanlı dünyanın en iyi devleti olabilir.ama ben sevmiyorum

• Güçlü ,güçsüzü ezer arkadaş o yzden güçlü olman lazm.Hangi ütopyadasın! Büyük balıık küçük balığı yer.Senin yavru vatanına kıbrısta rumlar senin vatandaşının bebeklerine kadar katletti ne yapabildi devletin.Amerika demedimi sen oraya asker çıkarırsan bende senin üülkene girerim diye ne yapabiliyorsun.Petrol yüzünden insanlar ezilmedi öldürülmedimi.Burası menfaat dünyası ezilmemek için dişini göstericeksin arkadaş geç bu barış ayaklarını o sadece insanlar arasında geçerli,ülke menfatinde değil

• He

3|5
    2|0
  • internet başında dua eden ilk seni görüyorum. hemde hala daha eden.

3|4
    2|0
    • Niye dua etmek için el açmak yeterlidir bazen.

• bunu da ilk kez duydum.Diyelim bir kuyuya düştüm kurtar Allah'ım diyemiycek miyim yok böyle iş ya:)

• dilediğin yardım olur. kurtulman için ellerini havaya kaldırıp dua edersen başka. o zaman allahın karşısına çıkmış olursun.

• sağol dostum bu sayede ülkede ne kadar nankör olduğunu öğrenmiş oldum umarım amerika hepinize tecavüz ederde görürsünüz gününüzü

1|2
    1|0
  • Eh dua ederken, " Rabbim şeklimi şemalimi de dedelerime benzet " diye kendine de hayır duasında bulunsaydın. Zira Osmanlı padişahlarında top sakallı kimseyi görmedim ben.

1|2
    0|0
  • ben bu insanları anlamıyorum hep bir rekabet bir karşılaştırma ikiside atamdır benim fatih sultan mehmette atatürkte ha bana sorsanız kimi daha çok seviyosun diye atatürk derim

1|1
    0|1
  • İçimizdeki hainlerin gebermesi dileğiyle...

0|4
    1|2
  • Atatürk torunuyuz biz,Bu bir tarafınn keyfi için kuşatmayı bırakan adamlar karısının sözüyle oğlunu öldürttüren adamlara dua etmem

3|3
    2|4
    • İslam devleti olduğu için sevemiyorsunuz haklısınız.

• Tarihin düzgün olaydı laf etmezdim,savunduğun şeyin düzgün olmasına dikkat et o zaman.Karı peşinde koşan adamları savunma

• Benim tarihim dinsizler tarihinden daha şerefli ve onurludur.

• her gün düzenli 3dk atalarım için ağlıyorum

0|1
    1|0
  • Geçmişe hayranlık milliyetçilikten başa bir şey getirmemiştir insanlığa...

0|1
    1|3
  • osmanlı torunu değilim, TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK izinde olan Devrimci ideolojiye sahip dinini kalbinde yaşayan bir CUMHURİYET genciyim..saltanatla hilafetle insanları kul köle eden bir ideolojiyi sevemem... ! YÜCE ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK insanı insana kul köle etmekten kurtarmışken isnanlar hala allaha değil et kemik yığınına köle olmayı yeğliyor..ne kadar yazık...

1|2
    1|4
    • asıl cevap burda.

• seninkini meleklermi meal etmiş

• Ben savaş açmıyorum senin mezhebine benim kitabımda yazan ayetleri yalanlayarak sen girdin bu savaşa bende karşılık veriyorum

• Benim bakış açım biraz farklı Fatih Sultan Mehmet ile vahdettin'i aynı kefeye koyamam

1|1
    0|0
Yükleniyor...