Bazılarının cesaret edemediği çılgınlıklar?

Ya ülkemizde ne kadar oluyodur bilmiyorum ama yabacı ülkelerde millet eğlence olsun diye ossuruğunu yakıyor, deneyen oldum bunu hiç? ya da başka çılgınlıklar var mıyaptığınız?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir eğlence şekliyse ben hiç eğlenmesem de olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olmaz olsun öyle çılgınlık .ş

0|0
    0|0
  • yaptığım en büyük çılgınlık bu ülkede yaşamak zaten.

0|0
    0|0
  • hakkaten ya simdi dusundumde hayatimda hic cilginlik yapmamisim ya ,bu nasil bisey :/

0|0
    0|0
  • İğrenç şekilde eğlenmek dedikleri bu mu oluyor

0|0
    0|0
  • Küçükken 2. kattan atlamıstım.. hiç bir sey olmadı.. ikincisini deniyordum babam yakamdan tuttu :) ve daha bir cok çılgınlık..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Toplumların Kendine Özgü Kültürleri davranışn farklılıklar bazı konularda şaşkınlıık yaratabiliyor Mesela bizim kültürümüzde Tombiş yanaklı bir çocuk gördükmü Tanısakta Tanımasakta kucagımıza alıp yanaklarını ısırasımız öpesimiz gelir,hatta kimileri kendini tutamaz bu eylemi gerçekleştirir. Aynı olay avrupa kültüründe yadırganır dahada kötüsü bu eylemi gerçekleştirene sapık gözüyle bakmakta aşikardır.Bizim kültürmüzde bazı zaruri eylemler vardırki deyil Toplum içinde gerçekleştirmek bunları alanen konuşmak bile ayıp unsurları arasında yer alırken Bu tür olaylara merak salmakta bizim toplumumuzca sapıklıkla karşılanır,Toplumsal degerlerimizin dışına ancak ve ancak mecburiyet babında cıkmak sapıklıgı ve yanlış anlaşılmayı önler toplumsal olarak lütfen degerlerimize sahip cıkalım aksi halde Helak olmamak içten bile değil selam ve muhabbetle kalın Böyle bir konuyla bu hatırlatmaamı yapmama sebep olan arkadaşada ayrıca teşekkür ederim

0|0
    0|0
  • remi gaillard benzeri trollemeler yapmaya çalıştım :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...